Papasakojo, kokia Markle buvo mokykloje: vienas jos bruožas vertė manyti, kad yra „netikra“

Tie, kas pažinojo hercogienę Meghan Markle praeityje, jau ne kartą žiniasklaidai yra pažėrę neįtikėtiniausių jos gyvenimo detalių. Ir nors tų, kurie apie ją kalba gražiai yra nemažai, tokių, kurie bando sukritikuoti, vis dėlto yra kur kas daugiau.

Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)
4

Knygoje „Finding Freedom“, nagrinėjančioje princo Harry ir jo mylimosios Merghan gyvenimą, pasirodė dar niekuomet niekur nepublikuotos detalės.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Papasakojo, kokia Markle buvo mokykloje: vienas jos bruožas vertė manyti, kad yra „netikra“

Pasirodo, kad M. Markle klasės draugai niekuomet nebuvo itin geros nuomonės apie būsimą aktorę. Kaip teigia knygos rašytojai Omid Scovie ir Carolyn Durand, pernelyg didelis aktorės entuziazmas ir dosnumas jos klasės draugams dažnai palikdavo visai kitokį įspūdį, nei ji pati būtų norėjusi. 

„Viską pranokstantis Meghan noras padėti kitiems jos klasiokams dažnai atrodydavo kaip „netikras“ – šiems atrodė, kad neįmanoma būti tokia „tobula“, – rašoma knygoje.

Dėl šios priežasties, anot rašytojų, Meghan nuolat susidurdavo su sunkumais siekdama pritapti, tačiau tai padaryti nuolat stengdavosi – dažniausiai pasirinkdama krūvą popamokinės veiklos būrelių.

„Kadangi priklausė kelioms rasėms ir nežinojo, kur pritaptų geriausiai, dalis jos visuomet norėjo, kad žmonės matytų, jog jai puikiai sekasi viskas, ko tik imasi“, – pridedama „Finding Freedom“.

O štai neseniai kita žinoma moteris užsienio žiniasklaidai papasakojo M. Markle ne itin mylimo darbo užkulisius. Prieš tapdama princo žmona, o kartu ir – viena labiausiai aptarinėjamų pasaulio moterų, M. Markle Holivude buvo žinoma ir dėl kitokių priežasčių. Ji ne tik buvo aktorė, bet ir TV žaidimo „Deal or No Deal“ žvaigždė.

REKLAMA

Visai neseniai buvusi jos kolegė minėtame žaidime, buvęs modelis Lisa Gleave, atskleidė, kokia M. Markle buvo tais laikais.

Anot Lisos, Meghan buvo „tyli, tačiau labai miela“. Taip pat ji jau tada buvo pasiryžusi padaryti viską, kad taptų aktore. 

„Prisimenu, kad ji buvo labai susikoncentravusi į savo, kaip aktorės, karjerą ir gražuolės, padavinėjančios lagaminėlius, rolę. Kai mus tam pakvietė, jai tai tebuvo laiptelis jos karjeroje. Ji pasirodė tik keliuose sezonuose, o tada gavo rolę seriale „Suits“, todėl tą darbą metė. Be galo džiaugiausi, kai išgirdau apie jos santuoką“, – kalbėjo L. Gleave.

M. Markle laidoje „Deal or No Deal“ dirbo nuo 2006 iki 2007 metų. Vėliau kelis sezonus seriale „Suits“ ji vaidino Rachelę Zane. 

2013 metais M. Markle buvo davusi interviu apie laiką, kurį praleido minėtoje laidoje. „Šį dalyką priskirčiau tai dalykų kategorijai gyvenime, kuriuos darai, kad visi galai susieitų. Iš darbo Argentinos ambasadoje JAV aš perėjau į „Deal or No Deal“. Taip veikia gama. Žinoma, darbas „Deal or No Deal“ buvo patirtis, kuri leido man suprasti, ką veikti norėčiau labiau“, – sakė ji pridėdama, jog visa tai norėtų palikti praeityje, apie tai nešnekėti.

Įdomu tai, kad laidos vedėjas Howie Mandelas yra viešai pripažinęs, jog nė neprisiminė, kad hercogienė būtų dirbusi toje laidoje. „Tiesą sakant, aš jo nė neprisimenu. Neprisimenu. Norėčiau pasakyti kai ką, jei ji šios laidos nežiūri, o ji nežiūri, ar ne? Aš tavęs neprisimenu. Aš tavęs neprisimenu. Mačiau daugybę tavo nuotraukų ir vis tiek tavęs neprisimenu“, – TV eteryje H. Mandelas pasakė 2018 metais.

REKLAMA

Tiesa, anot Howie, jo nė kiek nestebina faktas, kad mergina, kuri jo žaidime laikė lagaminėlį, sugebėjo apžavėti net ir patį princą.

„Tai įrodo tai, ką turime dabar, ir ką turėjome tada. Ne kiekvienas turės progą susipažinti su karališkąja šeima, tačiau tai – daug pasiekę žmonės, kurie turi kažką esminio. Nėra taip, kad jie tik stovi ir laiko lagaminėlį – jie turi karjeras, hobius, šeimas, jie yra verslūs. Todėl jei kažkas toks, kaip princas Harry, sutinka tokį žmogų, kuris buvo mūsų šou, tas žmogus turi daug ką pasiūlyti“, – dalijosi nuomone jis.


Rašyti komentarą...
Z
Zeta
2020-08-14 09:25:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam čia įdomu?
Atsakyti
0

r
romas
2020-08-15 10:53:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasaulio bamba...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų