Kaušiūtė atvirai apie sveikatos problemas: pagaliau gavau tai, ko nedavė nei vienas gydytojas

Lietuvos dainininkė Rasa Kaušiūtė prieš keletą metų susidūrė su rimta sveikatos problema. Kaip pati pasakojo, ji galėjo net ir apakti. Ši situacija ją paskatino judėti pirmyn bei išbandyti kai ką naujo.

Rasa Kaušiūtė
13

Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad kiekviena liga yra susijusi su psichosomatika, todėl ji pradėjo daugiau gilintis į tai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėja Kaušiūtė – apie tėčio netektį bei sveikatos problemas: atkentėjo su kaupu

Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad ilgus metus nešiojo kontaktinius lęšius ir padarė esminę klaidą – juos nešiojo ilgiau nei buvo rekomenduojama. Todėl atsirado infekcija, moteriai gydytojai sakė, kad gali visai apakti. Šis įvykis ją nemenkai sukrėtė.

„Po to įvykio per „Euroviziją“ labai susidomėjau psichologine šio reiškinio priežastimi, nes tikiu, kad kiekvienas incidentas, sveikatos problemos yra susijusios su psichosomatika. Besikalbant su panašia problema susidūrusiais žmonėmis, kai dėl linzių nešiojimo kilo komplikacijos, tai buvo susiję tiek su didžiuliu stresu, įtampa tam tikrame gyvenimo etape, tiek su priklijuojamų blakstienų nešiojimu“, – pasakojo moteris.

Rasa atskleidė, kad vienas metodas jai padėjo pasveikti, kurio negalėjo suteikti joks kitas gydytojas.

„Esu natūralių sveikatos gerinimo būdų šalininkė, todėl nuėjau į Norbekovo sveikatos atstatymo kursus, kurių viena sudedamoji dalis buvo regėjimo gerinimo metodika. Ten pagaliau gavau tai, ko nedavė nei vienas gydytojas – viltį ir tikėjimą. Pagal Norbekovo sveikatos atstatymo metodiką, kiekviena liga yra tik žmogaus tingėjimo bei apsileidimo rezultatas. Tingėjimo dirbti su savimi“, – pabrėžė pašnekovė.

REKLAMA

Rasa Kaušiūtė

Tiesa, dar prieš atrandant šį metodą, dainininkė buvo išvykusi į Kiprą: „Lankiausi Kipre su projektu Tribute. O ten išvis ant savo akinių dar dėdavausi akinius nuo saulės su „swarovskiais“, kad atitikčiau įvaizdį. Alinančiame karštyje jau po 5 minučių pradėdavo tekėti visas makiažas, gerai, kad dvigubi akiniai neleisdavo to matyti. Tikras mazochizmo seansas. Taigi, grįžusi į Lietuvą, galiausiai susipažinau su Norbekovo metodika, paremta autogeninėmis treniruotėmis ir pradėjau dirbti su savimi.

Pradžioje buvo sunku pamatyti net pirmą eilutę didelių raidžių, išdalintuose lapuose į kurias reikėjo žiūrėti per ištiestos rankos atstumą. Tai varė į neviltį. Bet jau prabėgo kone metai, kaip kasdien darau šiuos pratimus ir jau pradėjau dirbti su 9-ta eilute. Man tai didžiulis pasiekimas“, – džiaugėsi ji.

Rasa Kaušiūtė

Pašnekovė džiaugėsi, kad šių pratimų dėka ji gali nešioti silpnesnių dioptrijų kontaktinius lęšius: „Šių metų pradžioje nutariau pagaliau įsidėti linzes vieno renginio metu. Nors buvau tik valandą laiko, pradėjo labai svaigti galva. Po to pagalvojau, kad linzes pagal buvusias dioptrijas galbūt man jau per stiprios. Nusipirkus kone pusantros dioptrijos silpnesnes linzes, paaiškėjo, kad aš buvau teisi. Buvau labai laiminga. Mano pavyzdys paneigia, manau, visas nuostatas, kad „su amžiumi regėjimas blogėja“ ir panašius pesimistinius teiginius, pateisinančius nieko nedarymą.

Beje, darau ne tik šiuos pratimus. Jau porą metų kone kasdien medituoju, atlieku mankštą ,o per karantiną online praėjau net tris kursus Rusijoje, kurie apėmė teorines bei praktines žinias apie kūno psichologiją, gilaus kvėpavimo energetines praktikas. Kaip šalutinis reiškinys, mane džiugina dar labiau atsivėręs, praplatėjęs balsas.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai rašėme apie jos sudėtingą gyvenimo laikotarpį. Apie tai daugiau skaityti galite čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų