Negirdėtos detalės apie Obamų pažintį: Michelle atskleidė, kas iš tiesų patraukė jos dėmesį

Buvęs JAV prezidentas Barackas Obama ir jo žmona Michelle daugeliui yra tikras nuostabių santykių pavyzdys, vis dėlto nors žiniasklaidoje apie juos rašyta daug, niekas negalėtų papasakoti tikresnės jų meilės istorijos, nei jie patys.

Michelle Obama ir Barack Obama (nuotr. SCANPIX)
4

Dėl šios priežasties prezidento žmona pirmojoje savo tiklalaidės „The Michelle Obama Podcast“ serijoje įvardijo tai, kas ją privertė negrįžtamai pamesti galvą dėl būsimo JAV prezidento.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Negirdėtos detalės apie Obamų pažintį: Michelle atskleidė, kas iš tiesų patraukė jos dėmesį

Pora santuokoje praleido net 27 metus, o jų šilti jausmai, panašu, niekur nedingo ir dabar. Klausantis pirmosios Obamos tinklalaidės epizodo atrodo, kad pora sėdi namie, o jų balsai – linksmi, kupini meilės ir juoko. 

„Tu žinai, kad esi mielas, bet tave įsimylėjau ne dėl to. Viena iš priežasčių, kodėl tave įsimylėjau buvo tada, kad tu vadovaujiesi principu, jog kiekvienas iš mūsų esame vienas kito brolis ir sesuo. O aš buvau auginama būtent taip“, – atviravo Michelle.

M. Obama, kuri užaugo Čikagoje, augdama stengėsi visuomet atkreipti dėmesį į tai, kaip jaučiasi kiti. „Galiu pasakyti, kad mano šeima, mano kaimynystė, mano bendruomenė suformavo pasaulėžiūrą ir leido man priimti tokius sprendimus panašioms patirtims, kurios buvo artimos tau“, – sakė Michelle savo vyrui. 

Michelle Obama ir Barack Obama

Barackas ir Michelle susipažino 1989 metais, kai jis buvo praktikantas vienoje iš Čikagos advokatų firmų. Michelle buvo jo bendradarbė ir dažna patarėja. Kadangi Barackas atkakliai siekė Michelle dėmesio, galiausiai jiedu nuėjo į pirmą pasimatymą, o po trijų metų Čikagoje jiedu susituokė.

REKLAMA

1998 metais jiems gimė pirmoji dukrelė Malia, o 2001 metais – Sasha. Michelle tinklalaidėje pora atskleidė, kokį palikimą norėtų palikti savo dukroms.

„Kai pagalvojame, kokį palikimą norėtume palikti savo dukroms – Maliai ir Sashai – labiau už viską tikimės, kad jos gyens šalyje, kuri visus gerbia, o taip pat visus pastebi ir vertina. Jei mūsų nebebus šalia, bet jos gyvens tokioje visuomenėje, žinosime, kad mergaitėms viskas bus gerai“, – sakė B. Obama.

Ir nors daugeliui pora atrodo ideali, Michelle yra pripažinusi, kad tokią tvirtą santuoką pasiekti pavyko ne be pastangų. „Žinau daug jaunų porų, kurios susiduria su sunkumais ir galvoja, kad kažkas su jomis yra ne taip. Tačiau norėčiau, kad jos žinotų, jog Michelle ir Barackas Obama, kurie turi fenomenalią santuoką ir meilę vienas kitam, taip pat dėl savo santuokos labai daug dirba, o kai tam prireikė pagalbos – ją priima“, – sakė ji.

Michelle Obama ir Barack Obama

„Kadangi esame pavyzdys, mums svarbu būti nuoširdiems ir pasakyti, kad kartais santuokoje ateina momentas, kai norisi išeiti, tačiau tai yra normalu, ir tą jaučiau ir pati“, – toliau tęsė Michelle.

Nedaugelis žino ir tai, kad kai norėjo susilaukti vaikų, Michelle ir Barackas susidūrė su dideliais sunkumais, mat moteris patyrė persileidimą, kurį savo knygoje apibūdino kaip „vienišą, skausmingą ir demoralizuojančią patirtį“.

Vėliau pora su medikų pagalba dukrelių vis dėlto susilaukė, tačiau sunkumai šioje vietoje dar nesibaigė. Pora lankėsi pas psichologus santykių klausimais, nes Michelle tikėjosi, kad specialistai galėtų „pataisyti“ jos vyrą.

REKLAMA

„Norėjau, kad kitas žmogus jam lieptų susiimti. Tačiau ko išmokau pati buvai tai, kad padaryti mane laiminga yra ne mano partnerio darbas. Mes turime abu vienas kitą daryti laimingais. Dalis manęs norėjo, kad tai darytų tik jis“, – atviravo buvusio prezidento žmona.

Tiesa, nors Michelle tinklalaidėje buvo kalbama apie tai, kad dėl moters stengėsi tik Barackas, pasirodo, kad kai pirmąkart turėjo patarti Barackui darbo klausimais, Michelle taip pat buvo be galo laiminga – ji tai pavadino viena laimingiausių pertraukų savo gyvenime.

Michelle Obama ir Barack Obama

O štai Barackas Michelle susižavėjo jau iš pirmo žvilgsnio. „Mane trenkė žaibas, kokia aukšta ir graži ji buvo. O ji, kaip supratau, buvo maloniai nustebusi, kad mano nosis ir ausys nebuvo tokio žvėriško dydžio, kokio atrodė nuotraukoje, kurią išsiunčiau firmos direktoriui“, – juokavo jis.

„Jis atrodė per geras, kad būtų tikras. Susitikinėjau su daug panašios reputacijos vyrų, todėl maniau, kad jis buvo vienas tų, kurie sugeba kalbėti tiesiai ir sužavėti žmones. Mudu papietavome – jis dėvėjo sportinį švarkelį, o tarp jo lūpų buvo cigaretė. Pagalvojau, kad štai – jis puikiai atrodantis, puikiai kalbantis vaikinas, ir tokiu keliu aš jau esu ėjusi“, – prisiminė ji.

„Vėliau buvo šokiruota, nes supratau, kad jis iš tiesų moka bendrauti su žmonėmis ir turi savyje gylio. Jis pasirodė esantis elitas, su stipriomis moralinėmis vertubėmis“, – prisiminimais dalijosi Michelle.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų