Parduodama prieš metus mirusio Šerėno sodyba: ji vadinama tikru Aukštaitijos „deimantu“

Praėjus kiek daugiau nei metams po Vytauto Šerėno mirties, parduodama jo „svajonių sodyba, Aukštaitijos deimantas“, kaip rašoma skelbime. Šiame atokiame vienkiemyje esančią sodybą labai mylėjo, puoselėjo ir kūrė pats humoristas.

Parduodama išskirtinė V. Šerėno sodyba (nuotr. namude.lt)
10

Sodyba yra Labanoro regionionio parko pušyne, Juodynėlio viensėdyje. Vienkiemyje yra trys namai ir pirtis. Pradinė šios išskirtinės vietos kaina – 295 000 eurų.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parduodama išskirtinė Šerėno sodyba

„Etnografinio stiliaus sodyba, esanti Švenčionių rajone, Luknelės ir Juodynėlio upelių santakoje. įrengta su visais šiuolaikiniais patogumais. Sodyboje yra trys gyvenamieji namai su erdviomis svetainėmis, židiniais, virtuvėmis, jaukiais miegamaisiais kambariais, tualetais su šildomomis grindimis, dušais.

Įrengtas geoterminis šildymas, vandentiekis iš savo gręžinio (82 m gylio), nuotekų valymo įrengimai. Prie kiekvieno pastato yra terasa ir laužavietė su lauko baldais“, – nurodoma skelbime.

Kad sodyba tikrai išskirtinė liudija ir tai, kad visų trijų namų stogai dengti skiedromis, o ant dviejų iš jų – įrengtos saulės baterijos. Sienos pastatytos iš rankiniu būdu nužievintų rąstų.

„Visur kalvio rankų metalo dirbiniai: durų rankenos, vyriai, apkaustai, šviestuvai, dekoratyviniai elementai ir t.t. Parduodama su baldais ir buitine technika. Yra belaidis internetas. Galima ne tik ilsėtis, bet ir rengti seminarus, konferencijas.  <...> Dar yra šulinys, didelis šiltnamis, sodas ir daržas“, – rašoma skelbime.

REKLAMA

Dar vienas išskirtinis bruožas – vienkiemio teritorijoje yra įrengtas ir 15 V. Šerėno išrinktų ąžuolinių skulptūrų parkas, kurias kūrė Aukštaitijos krašto skulptoriai. o prie už 1 kilometro esančio Siaurio ežero kranto įrengtas naujas lieptelis, kuris leis ir pažvejoti, ir pasimaudyti.

„Pagal Aukštaitijos tradicijas įrengta vieta tiems, kurie nori praleisti laiką gamtoje, neatsisakant šiuolaikinių patogumų“, – rašoma skelbime.

Pasitaiko itin retai

Naujienų portalui susisiekus su vienkiemį pardavinėjančiu nekilnojamojo turto darbuotoju, jis sakė, kad susidomėjimas šia sodyba yra ir vyksta lenktynės, kam pavyks apžiūrėti.

„Jau važiuoja pirmieji apžiūrėti. Rimtas daiktas, rimta kaina, rimta vieta – aš nežinau, kaip bus, nes tokių pasiūlymų per 5 metus pasitaiko tik 1 ar 2. Aplink miškai, upelis, ežerai“, – sako jis.

Pasak jo, sodybos tradicinė aukštaitiška architektūra yra įspūdinga dėl to, kad tai atspindi praėjusių dienų tikrovę ir autentiką.

„Niekas kitas gyvenime nėra vertingiau už tikrovę, todėl kaina sutampa. Gamta ir miškas nemeluoja, jis tikras, ne pasodintas. Šalia Labanoro parkas.

Namas autentiškas – panaudotas medis, rąstas, o ne karkasas, geležis ar stiklas. Pastatų ansamblis, kur gali lankytis svečiai. Iš tikrųjų, tai tikras deimančiukas“, – sako nekilnojamojo turto bendrovės darbuotojas.


Rašyti komentarą...
H
Hmm
2020-07-25 14:34:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jooo zmones isivaizduoja gyvens su saule
Atsakyti
0

k
kolia
2020-07-25 12:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia jau kaip pažiūrėsi, jei pagal kainą tai tikrai deimantinė, na o pati sodyba tai gal ir nieko, bet tikių, kad yra ir geresnių
Atsakyti
-3

V
Vytas
2020-07-25 13:48:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienam pagal,, protą" ,Putino geresnis ane
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų