Pasakiško Lebedevos sūnaus gimtadienio akimirkos: paaiškino, kodėl vietoje dovanų lepino kitkuo

Liepos 17-ąją kovotojas Aleksandras Kazakevičius ir jo mylimoji Greta Lebedeva paminėjo svarbią progą – prieš 2 metus gimė jų sūnus Eldaras. Vaikučio gimtadienio proga pora iškėlė gražią šventę, o jos akimirkomis pasidalijo ir savo socialinių tinklų paskyrose.

12

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo Greta, šventę, kurią surengė vaikų žaidimo kambaryje, jie pasitiko pakiliomis nuotaikomis, mat viską buvo suplanavę iš anksto – dėl nieko nereikėjo jaudintis. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasakiško Lebedevos sūnaus gimtadienio akimirkos: paaiškino, kodėl vietoje dovanų lepino kitkuo

Tiesa, Eldaro gimtadieniui pora ėmė ruoštis jau kur kas anksčiau: „Maždaug dviejų savaičių bėgyje viską suruošėme, užsakėme, tačiau pakvietimus išsiuntėme mažiesiems draugams jau prieš mėnesį.“

Visai neseniai Greta nustebino daugybę savo gerbėjų, kai papasakojo, jog savo namų interjeru rūpinosi pati. O štai dabar paaiškėjo, kad pasakiškai atrodančiu savo sūnaus gimtadieniu ji taip pat rūpinosi savarankiškai, idėjų iš niekur kitur nesisėmė – viską sugalvojo kartu su vyru. Tik vaišes pora nusprendė patikėti profesionalams.

Vienas sunkumas, organizuojant mažamečio gimtadienį, vis dėlto yra. „Turbūt sunkiausia susiplanuoti šventės laiką, kad vaikas būtų pailsėjęs ir pamiegojęs pietų miego. Eldaras dar palyginus mažiukas, tad ir dienos režimas yra. Tad viską planavome pagal jo dienos režimą! O kadangi aš  esu „mama-planas“, tai ir viskas įvyko laiku!“, – pasakojo G. Lebedeva.

Paklausta apie dovanas, Greta užsiminė, kad svarbiausia – emocijos, todėl jiedu su vyru savo sūnui šiemet nusprendė padovanoti būtent tai: „Tikrai žinojome, kad mažieji jo draugai sudovanos daug daug žaislų, tad mes tiesiog padovanojome jam šventę. Manau, ne materialūs daiktai svarbiausia, o dėmesys ir meilė!“

Greta pridėjo, kad atėjus kiekvienam sūnaus gimtadieniui, sunku išsisukti nuo malonių prisiminimų antplūdžio. „Oi, prisiminimai tikrai užplūsta! Negaliu pamiršti tos akimirkos, kai jį išvydau… Na, o dėl šeimos pagausėjimo, manau, tikrai reikės Eldariukui broliuko ar sesutės“, – šyptelėjo žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
R
Riminis
2020-07-21 21:17:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na taip isiamzinkite, o tai jau greit skirsites ...
Atsakyti
0

L
Lietuvė
2020-07-22 09:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai išprotėjot,-nebeturkt ką rašyt...oi ksip visiems įdomu....kažkokio šikniaus 2metų gimtadienis,tfu ant autoriaus,eik temų straipsniam paieškot!!!
Atsakyti
0

T
Tokia
2020-07-22 09:30:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštukai...be žodžių..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų