Karalienei šie metai nebuvo dėkingi: sąskaita sumažėjo 20 mln. eurų

Pastarieji metai karalienei Elžbietai ll nebuvo itin lengvi. Nekalbat apie tai, jog daugelis pasaulio šalių kovoja su koronavirusu, tačiau visai neseniai pasirodė žinia, jog karalienės turtas šiemet gerokai mažesnis.

Karalienė Elizabeth II (nuotr. SCANPIX)
6

Apie tai pranešė portalas thesun.co.uk.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienė

Teigiama, kad visai neseniai buvo sudaromas turtingųjų sąrašas, kuriame atskleidė, kad karalienė šiemet turi ko ne 22 mln. eur. mažiau turto.

Remiantis „The Times Rich List“ 2020 metais, karalienės vertė yra 20 milijonų eurų mažiau nei buvo pernai.

Manoma, kad monarchės grynoji vertė, užėmus 372 vietą sąraše, dabar siekia 390 milijonų eur., palyginti su kone 414 milijonų eurų 2019 m., kuomet ji buvo 356 sąraše.

Bekingemo rūmai praėjusiais metais buvo remontuoti ir atnaujinti. Remontas kainavo milžiniškus pinigus – apie 16 mln. eurų, o dar 7 mln. eurų buvo išleista ant kitų jos nuosavybių išlaikymo.

Privačios karalienės pajamos taip pat nukentėjo, nes uždarius Sandringhamo namą ir Balmoral pilį, kurioje vykdavo privačios ekskursijos. Dabar mokiniai negali jų lankyti. Taip pat turistai šią vasarą negalės lankytis  Bakingemo rūmuose ir Vindzoro pilyje, o tai ir reiškia, kad nebus gaunamos pajamos.

 


Rašyti komentarą...
K
Kaip man
2020-06-14 13:11:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
20 eur.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų