Iš viešumos dingę „120“ sudrebino „X faktoriaus“ sceną: pasirodymas prajuokino ne vieną

Šį šeštadienio vakarą TV3 televizija savo žiūrovams dovanoja netikėtą pramogą, kurios dar nebuvo niekuomet anksčiau – „X faktorius #IšNamų“!  Tiesioginės transliacijos metu pasirodė ir seniai viešumoje matyta grupė „120“.

Vaikinai užbūrė nepaprastu pasirodymu ir nepaliko abejingų žiūrovų.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „120“

Vaikinai atliko itin smagų pasirodymą. Nufilmavo dainos „Gangnam styleklipą. Nepabijojo jie linksmai maivytis bei šokti. Jų pasirodymas prajuokino ne vieną žiūrovą.

2018 metų „X faktorių“ nugalėtojo charizatiškoji grupė „120“ – Dovydas Laukys ir Šarūnas Januškevičius. Abu grupės nariai niekuomet neslėpė, kad projektas kaip reikiant pakeitė jų gyvenimus, tačiau būtina sąlyga čia pasirodant – turėjimas, ką parodyti.

Tiesa, nedaugelis žino, kad Dovydą domina ne vien muzika. „Esu pakvaišęs dėl tų visų astrofizikos, astronautikos dalykų. Mokykloje kažkur nuo aštuntos klasės pradėjau intensyviai domėtis šia sritimi. Nors supratau, kad kosmonautu netapsiu, bet susidomėjimas šia sritimi neišblėso iki šiol“, – anksčiau apie savo pomėgį yra atviravęs Dovydas.

Ir nors vaikinas projekte pagarsėjo ir skandalais, tikriausiai, niekas negali pamiršti jo… babos. Ištikimiausi šių nutrūktgalvių gerbėjai pamena, kad dar atrankų metu į sceną „120“ žengė sakydami, jog savo pasirodymą dedikuoja Dovydo mylimai babai.

REKLAMA

Paslaptimi apgaubtas buvo ir D. Laukio asmeninis gyvenimas. Žinomas vyras niekuomet neatviravo apie savo antrąją pusę, tačiau vėliau jo gerbėjai išsiaiškino, kad jis buvo vedęs Mariją Chlebopaševaitę. Ši, kartu su drauge, vėliau dalyvavo kitų metų „X faktoriaus“ atrankose. Ir nors jos ir Dovydo santuokai tąkart buvo atėjęs galas, ji neslėpė, kad iš buvusio mylimojo visuomet sulaukia daugybės palaikymo.

„X faktorius #IšNamų“ – balandžio 4 d. 19.30 val. per TV3!

VISĄ TRANSLIACIJĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų