Apie pandemiją prabilusi Young atskleidė, kaip tai pakeitė jos požiūrį: pasidalijo jautriu įrašu

Pasaulį krečiant koronavirusui, o žmonėms laiką leidžiant namuose, karantino sąlygomis, kiekvienas į tai žiūri savaip. Vieni skundžiasi dėl veiklų trūkumo, o kiti skatina nepamiršti, kaip tik tokiu būdu sustabdysime viruso plitimą.

Evelina Young (nuotr. Instagram)
24

Pasisakyti, ką apie tai galvoja, nusprendė ir dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young, kuri kartu su vyru gyvena Los Andžele.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Evelina Young tarsi aukščiausio lygio modelis

Pasidalijusi nuotrauka nuo pusryčių stalo, Evelina pasidalijo itin jautriu įrašu apie koronavirusą.

„Ar bijau to, kas vyksta? Šiek tiek. Tokios sunkios mintys sukasi mano galvoje, pagalvojus apie situacijos rimtumą, kasdien augančius skaičius ir žmones visame pasaulyje, kurie stengiasi gyventi ir padėti išgyventi kitiems. Šis mūšis dabar vyksta kiekvieną minutę. Tai – beprotiška. 

Be to, remiantis nauja statistika apie šią pandemiją, gali tekti šitaip gyventi net iki 18 mėnesių… Kai apie tai pagalvoji, tai – tikra tiesa. Tai, kad mes šiuo metu esame namuose, viruso nenužudo. Tai tik sulėtina procesą (kas, galiausiai, išgelbės milijonus gyvybių). Tačiau gyvenimas po mėnesio ar dviejų nebebus toks, kaip anksčiau (nors girdžiu, kaip žmonės skundžiasi šiomis „keliomis savaitėmis“, praleistomis namuose), nes tą minutę, kai grįšime į gatves, visi ir vėl užsikrės. Todėl, kol nėra vakcinos, niekas nežino, kas nutiks per ateinančius kelis mėnesius (ar net metus).

REKLAMA

Beprotiška gyventi nežinant ir negalint nieko planuoti. Tačiau kažkodėl labiau, nei anksčiau, kiekviena minutė tampa tik dar gražesnė. Kiekvienas maisto kąsnis – beprotiškai skanus. Dar niekuomet nelaikiau savo vyro rankos stipriau ir dar niekuomet jo rankose nemiegojau giliau. 

Esu liūdna. Ir susirūpinusi. Tačiau pasidariau makiažą, kad atrodyčiau žavi savo vyrui, pagaminau pusryčius vien tik iš angliavandenių, atidariau langus, kad patektų šviežias pavasariškas oras ir saulė, paleidau ne itin kokybiškos „lounge“ muzikos ir su malonumu mėgavausi savo prancūzišku skrebučiu. 

Tai – ne dėl pasirodymo. Ir ne dėl šventės. Tai – dėl mėgavimosi momentu. Nes, kad ir kaip bebūtų, tai vienintelis dalykas, kurį turime – būtent šis momentas. Būkite saugūs“, – sekėjams linkėjo ji.


Rašyti komentarą...
M
Močiutė
2020-03-24 12:46:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži merga, nieko neprikiši
Atsakyti
0

n
nu jo
2020-03-30 19:02:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
na bet ir isdziuvusi net nejauku ziureti
Atsakyti
0

K
Kazimieras
2020-03-24 13:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą

Ši susireikšminusi persona demonstruoja aukščiausio lygio nerūpestingą barakudos,nieko reikšmingo nespėjusi pasiekti šou veikloje LR, tik parodanti parazituojantį egzistavimą ant vyro sprando, kai išvyko į JAV!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų