Dėl karantino garsios politikės sūnus sustabdė studijas JAV ir grįžo į Lietuvą: būsime visi kartu

Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės širdis – rami. Jos sūnus Dovydas dėl pirmadienį paskelbto karantino, sustabdė studijas JAV ir grįžo į Lietuvą.

Moteris socialiniuose tinkluose džiaugėsi, kad sūnus saugiai grįžo namo ir dabar šeima galės būti kartu. Tiesa, politikė prisipažino, kad neramiu laikotarpiu jai su vyru taip pat teko keliauti, todėl visa Pinskų šeima saviizoliuosis.

„Šimtai ir tūkstančiai lietuvių laukia sugrįžtančių ir sugrąžinamų artimųjų. Šimtai nerimauja, ar visi galės sugrįžti? Iš JAV sustabdžius universiteto ir krepšinio klubo veiklą sugrįžo mūsų jaunėlis. Namo parskridome ir mes su Jonu. Tokiomis aplinkybėmis būsime visi kartu, nors dabar tai – ir nerimas, lydimas visuomenėje kylančios panikos.

Reaguodama į situaciją šalyje ir paskelbtą karantiną, suprasdama nerimo nuotaikas, 14 dienų dirbsiu nuotoliu būdu. Dirbsiu lygiai taip pat atsakingai ir intensyviai. Gerai žinau situaciją mūsų rajone. Tikiu mūsų žmonėmis ir tuo, kad esant šiai neeilinei padėčiai, sugebėsime išlikti vieningi. Saugokime vieni kitus!“, – socialiniuose tinkluose rašė politikė.

Kartu su vyru, taip pat politiku Jonu Pinskumi moteris augina du vaikus – Danielą ir Dovydą. Pora ypač saugo privatų šeimos gyvenimą, tačiau kartais socialiniuose tinkluose pasidalija šiltomis šeimos nuotraukomis.


Rašyti komentarą...
p
pilietė
2020-03-16 12:53:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia svarbi žinia Lietuvai. Kažkokia liūdanai pagrsėjusi asmenybė priminė apie savę kai visai Lietuvai jos vaizdelis nemalones emocijas kelia.
Atsakyti
-2

S
Spadviliškio gyventojas
2020-03-16 13:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kadangi nieko neveiki tai grįžk į seną darbą
Atsakyti
0

G
Gyventoja
2020-03-16 13:08:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilu seima. butu geda, kad sunelis atsilupelis, kazkoks nevykes,,krepsininkas''. tevas nusenes daunas, besivalkiojantis po pasauli. Sita nevykeliu vagiu seima Turetu buti tisiama!. o kodel ispera sunus netarnauja armijoje? Istatymas galioja visiems!. Bjaurybe, atlik pareiga tevynei!.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų