Patyčias kentusi „X faktoriaus“ dalyvė: buvo labai keista, kad tiek daug žmonių rašė

Sekmadienį populiariausiame Lietuvoje muzikiniame projekte „X faktoriuje“ virs atkakli kova jaunimo grupėje, o savo didįjį trejetą, su kuriuo pasirodys tiesioginėse transliacijose, rinksis atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Viena pirmųjų į sceną žengs 21-erių visažistė iš Utenos Gerda Zaptoriūtė, kurios užtikrintas pasirodymas pirmajame etape leidžia jai pasvajoti net apie didįjį finalą. Prieš „Kėdžių iššūkio“ etapą mergina atskleidė, kad sulaukė didžiulio palaikymo iš aplinkinių. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patyčias kentusi „X faktoriaus“ dalyvė: buvo labai keista, kad tiek daug žmonių rašė

„Man buvo labai keista, kad tiek daug žmonių rašė, tiek daug kam patikau, daug kas labai norėjo bendrauti. Man net dabar labai keista“, – atskleidė uteniškė. 

Merginos teigimu, paauglystėje ji yra patyrusi daug patyčių, kurios jai koją nori pakišti ir dabar, nors viskas atrodo jau praeityje.

„Turbūt tai man yra įkalta vis dar kažkur giliai į širdį, į galvą, kad aš nesugebėsiu. Būna momentų, kai pradedu galvoti, kad gal aš tikrai nesugebėsiu. Man tos meilės sau vis trūksta, aš esu sau labai reikli, reikia išmokti atsipūsti“, – pasakos tamsiaplaukė.

Galimybė dirbti su Jazzu merginai tapo didžiulės svajonės išsipildymu. „Kai ji įėjo, man visas kambarys atrodo nušvito, nes aš labai labai norėjau, kad ji ir būtų“, – atskleis ji. 

Kaip Gerdai seksis „Kėdžių iššūkio“ etape žiūrėkite sekmadienį per TV3 ir portale tvplay.lt


Rašyti komentarą...
V
Vytautas
2019-11-04 07:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laba: tu nereli Gėrda aš jau esu tavo gerbėjas ! jai viktu tavo koncėrtai dabar iškart pirkciau bilietus įtavo koncėrta,tu privalai nugalėt
Atsakyti
-2

S
Sigota
2019-11-04 10:40:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nugalėtojos siela, tu mano favoritė, laikykis mergaite.
Atsakyti
0

2
222
2019-11-04 16:18:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
supeer
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų