Dėl šio vyro moterys eina iš proto: sunku patikėti, kad jis – kunigas

Švedas Oskaras Arngardenas yra kone identiškas žinomam aktoriui Chrisui Hemsworthui, o socialiniuose tinkluose jis – taip pat didelė įžymybė. Vis dėlto įdomiausia, kad jis – ne tik išvaizdus.

Oskar Arngarden (nuotr. Instagram)
24

Ne ką mažiau įdomu yra tai, kad žavusis švedas – dėl sporto pamišęs… kunigas.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl šio vyro moterys eina iš proto: sunku patikėti, kad jis – kunigas

Net 149 tūkst. sekėjų „Instagram“ sukaupęs Oskaras sužavėtų kiekvieną moterį. Deja, daug labiau jį domina atsidavimas bažnyčiai bei savo pamiltai veiklai – sportui. 

Švedas išpopuliarėjo tada, kai žmonės ėmė jį lyginti su populiariuoju aktoriumi, vis dėlto tada dar niekas nežinojo to, kad 36 metų vyras yra kunigas. Būtent tada prasidėjo įvairūs komentarai apie jo seksualumą, kuriuos Oskaras laiko nepagarbiais.

Visai neseniai jis išliejo savo širdį, kai „Instagram“ rašė: „Supratau, kad man labai nemalonus dėmesys, kuris yra skiriamas man, kaip žmogui. Šią paskyrą aš susikūriau todėl, kad galėčiau kalbėti apie tai, kas svarbu man – Dievą. Taip pat norėjau įkvėpti žmones gyventi sveikiau.“

Ir iš tiesų, O. Arngardenas „Instagram“ išnaudoja būtent šiems dviems punktams. Jis dažnai kalba apie tai, kaip jam sekasi atlikti savo pareigas bažnyčioje, o taip pat ir apie sporto teikiamą naudą. Kunigas įsitikinęs, kad būtent fizinis krūvis leidžia pasijausti kur kas energengisniam.

Daugiau O. Arngardeno gyvenimo akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų