„Moterys meluoja geriau“ komanda surengė vakarėlį: Rudokas pasirodė su gražuole žmona

Jau šiandien TV3 televizijos žiūrovai sulauks jau net 12-ojo serialo „Moterys meluoja geria“ sezono, kuriame išvys ne tik sugrįžtančius mylimiausius serialo veikėjus, tačiau ir daug ilgai slėptų siurprizų. Naujo sezono išvakarėse surengtame „grilio vakarėlyje“ po atviru dangumi, aktoriai nestokojo geros nuotaikos ir teigė, kad naujo sezono premjeros laukia net labiau nei TV žiūrovai.

 „Moterys meluoja geriau“ vakarėlio akimirkos (tv3.lt fotomontažas)
14

Kaip teigia serialo režisierius Ramūnas Rudokas, šis sezonas ne tik bus vienas įspūdingiausių daugiau kaip dešimtmetį besitęsiančioje serialo sėkmės istorijoje...(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Moterys meluoja geriau“ komanda surengė vakarėlį: Rudokas pasirodė su gražuole žmona

Vakarėlio nepraleido ir Inga Norkutė, Jurijus Smoriginas, Ramūnas Rudokas su žmona Justina bei daugelis kitų.

Ilgai prodiuserių slėpta žinia apie naują serialo sezoną daugeliui gerbėjų užminė mįslę: ar jie sulauks serialo tęsinio? Kaip teigia serialo režisierius R.Rudokas, šis sezonas grįžta prie savo „ištakų“ ir bus iš tiesų ypatingas bei pilnas netikėtų sugrįžimų, filmo herojų likimo posūkių. Ramų Medos ir Robertėlio gyvenimą sugriaus į jų gyvenimus sugrįžę draugai ir priešai.Vakarėlio organizavimo ėmėsi „SULIKO“ – naujo serialo sezono partneris, kurių šūkis tobulai atitinka vakaro nuotaiką: „tiems, kurie iš nieko daro šventę“. Kaip teigė serialo aktoriai, nors visus kolegas pastaraisiais mėnesiais tenka matyti dažniau, nei artimuosius, beveik niekada nepavyksta susitikti laisvalaikiu. Vakarą surengtos šventės formatas buvo tikrų tikriausias grilio vakarėlis.

REKLAMA

Kaip teigia serialo autoriai, visas būsimo sezono paslaptis išlaikyti nebuvo lengva. Serialo kūrybinei grupei be tiesioginio darbo teko pasirūpinti, kad aktoriai ar smalsūs praeiviai neatskleistų didžiausių šio sezono paslapčių socialiniuose tinkluose.

Režisierius R. Rudokas pasakojo, kad visi serialo aktoriai yra puikiai atpažįstami net ir nuvažiavus į didžiausią Lietuvos užkampį, tad pasislėpti buvo tikrai sunku. „Džiaugiamės, kad dar pavasarį pradėti filmavimo darbai leido surinkti puikią komandą ir pakviesti daug puikių ir žiūrovų pasiilgtų aktorių“, – teigė jis.Būsimas serialo sezonas atsakys į daugelį klausimų apie mylimų serialo herojų likimus ir tolimesnį jų gyvenimą. Jau šį trečiadienį TV žiūrovai išvys net 1081-ajį serialo epizodą. Tai – iš tiesų įspūdingas ir rekordo vertas pasiekimas Lietuvos TV istorijoje.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2019-09-11 18:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviškoji Santa Barbara ne už kalnų bus ir 1000 serija kas galėjo pagalvot , o kažkada kai ilgai kūrė Nekviesta Meilė ir tęsinys Amžini Jausmai sakė , ilgas serialas , bet dabar nėr ką lyginti tą Naisių kaimo pasakas irgi rodė virš 600 serijų , bet jau čia visi rekordai sumušti.

Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų