Harry kelia vieną reikalavimą auklei: Williamas elgiasi priešingai

Nuo to laiko, kai buvusi serialo „Suits“ žvaigždė Meghan Markle tapo princo Harry žmona, pasklido kalbos apie tai, kad ši pora niekaip neranda bendros kalbos su princu Williamu ir hercogiene Kate Middleton.

Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas, Kate Middleton (nuotr. SCANPIX)
6

Panašu, kad princų požiūris skiriasi kone į viską, įskaitant ir vaikų auklėjimą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Harry kelia vieną reikalavimą auklei: Williamas elgiasi priešingai

Niekam ne paslaptis, kad K. Middleton ir princo Williamo vaikai – princas George, princesė Charlotte ir princas Louisas – yra prižiūrimi Marios Teresos Borrallo, kuri yra baigusi specialius Norlando auklių kursus.

Tiesa, šią mokyklą baigusioms auklėms yra keliama daugybė reikalavimų. Vienas iš jų – visuomet dėvėti šviesią uniformą, kad auklių niekuomet nebūtų įmanoma supainioti su kuo nors kitu. Taip pat joms privalu dėvėti ir kepuraites bei pirštinaites.

Vis dėlto panašu, kad princas Harry ir M. Markle nori, kad jų vaikai būtų auklėjami visai kitokių auklių – viena jų neseniai buvo pastebėta darbo metu apsirengusi kasdieniais drabužiais.

Anot užsienio žiniasklaidos, 34 metų princas aukles su aprangomis vadina „Merėmis Popins“, ir yra įsitikinęs, kad uniformuotos moters šalia savo vaiko matyti nenori.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad princas Harry ir jo mylimoji M. Markle jau ne kartą atleido kelias aukles, o naujoji jų auklė – tamsiaodė ir kiek vyresnio amžiaus.

Kalbama, kad M. Markle įnoriai personalui neretai peržengia visas ribas, ypač aukšti reikalavimai taikomi auklėms. Esą pirmoji auklė buvo atleista dėl neprofesionalumo, antroji buvo pasamdyta tik pagalbai naktimis, o jos pareigų daugiau nebereikia. Taip mįslingai, be didelio viešumo, jų namuose atsirado trečioji auklė.

REKLAMA

„Meghan pati yra labai darbšti ir sūnui atsidavusi mama, tačiau naujoji auklė – Dievo siųsta. Ji – tikras stebuklas. Jiedu su Archie iškart atrado ryšį ir auklė jį dievina. Puikiai su aukle sutaria ir patys Meghan ir Harry“, – dienraščiui „The Sun“ pasakojo jų aplinkai artimas šaltinis.

Vis dėlto, kalbama, kad naujoji auklė negyvens kartu su karališkąja šeima jų namuose Frogmore, tačiau kartu skraidys į visas keliones ateinantį mėnesį.

Kai Meghan dar praėjusių metų pavasarį tapo oficialia karališkosios šeimos nare, jos elgesys su personalo darbuotojais tapo vis garsiau aptarinėjamas. Esą ji – labai įnoringa ir pasipūtusi, be gailesčio atleido asmens sargybinį, asmeninę padėjėją, asistentus.


Rašyti komentarą...
S
Stai
2019-09-08 11:59:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip buna ,kai isileidi kiaule i baznycia. O princas Haris anksciau buvo plevesa, dabar popadinis, be savo nuomones. Ir kasdien kvaileja.
Atsakyti
-5

Y
Yra sakoma
2019-09-09 13:08:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
, kad labiausiai pasipūtę yra iš ubagų iškilę į ponus. Ir Markle labai geras pavyzdys. Katė visada buvo aristokrate, jos ir elgesys visada buvo aristokratiskas.
Atsakyti
-5

L
Lia
2019-09-10 14:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kate niekada nebuvo aristokrate, siaip turtingu tevu dukra..:)
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų