Gražulio Birutė atskleidė ilgą laiką slėptą talentą: padėjo net Džordanai Butkutei

Dainininkė Džordana Butkutė tikra scenos diva. Tūkstantines minias savo muzika ir kūryba žavinti moteris ne tik rengia įspūdingus koncertus, bet ir turi išskirtinę gyvenimo istoriją. Tiesa, retas, kuris žinojo, kad prie jos kūrybos yra prisidėjusi ir politiko Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė.

Birutė Navickaitė, Džordana Butkutė (tv3.lt fotomontažas)
13

2014-aisiais albumą „Kryžkelės“ pristačiusi Džordana taip pat išleido ne vieną naują dainą. Viena jų – „Ieškanti savęs“.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Birutė Navickaitė

Būtent šiai dainai žodžius sukūrė Birutė Navickaitė. Šią žinią ji pranešė šeštadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje.

„Labai myliu savo žuvyčių verslą, bet dar labai myliu kūrybą... Šiuos žodžius parašiau būdama 17 metų. Ačiū Džordanai, kad prieš daug metų pasirinko mane. Mano žodžiai, dainuoja Džordana Butkutė. Myliu, bučiuoju! Kada gersim kavos?“, – rašė ji, pasidalindama daina.

Tiesa, pati Džordana 2014-aisiais pristatydama naują dainą sakė, kad Birutės komentaras įstrigo jos širdyje – eilės virto daina.

„Ši daina turi gana keistą istoriją. Elegijus kažkada brūkštelėjo ant savo „Facebook“ sienos... Mergina, Birutė Navickaitė, parašė komentarą eilėmis! Tos eilės tiesiog įsmigo ir į širdį, ir į sielą“, – pristatydama kūrinį rašė Dž. Butkutė.

tv3.lt pasiteiravo pačios B. Navickaitės apie kūrybą, tačiau moteris nedaugžodžiavo. Birutė sakė, kad eiles kuria kaip kada, kai turi laiko.

„Dievas duoda talentą, bet jei jo nesinaudojam, nevertinam, neugdom, tada jį atima ir duoda tam, kam jo reikia labiau“, – sakė moteris.

 


Rašyti komentarą...
R
Reklamuojat parazitus grazulius
2019-08-05 16:17:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemalonus faktas- seimo padugnes reklamuojat.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų