Neseniai ištekėjusiai Daniūtei – nemalonumai: žada tuoktis dar kartą

Daugiausia titulų turinti sportinių šokių atstovė Edita Daniūtė liepos 11-ąją mini ypatingą dieną, moteris švenčia 40-metį.

Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli (tv3.lt fotomontažas)
42

Neseniai Italijoje Edita iškėlė prabanga tviskančias vestuves. Ji amžiną meilę prisiekė savo mylimajam Mirko Gozzoli.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai ištekėjusiai Daniūtei – nemalonumai: žada tuoktis dar kartą

Portalui tv3.lt susisiekus su šokėja, ši tikino, kad gimtadienį žada švęsti Lietuvoje.

„Planuoju jaunatvišką šventę Vilniaus klube, nenorėjau vakarienių ar sėdėjimo už stalo. Apsimesiu, kad man dvidešimt ir lėksiu su draugais į klubą“, – juokėsi moteris.

Šokėja tikino, kad jokių gimtadienio tradicijų neturi ir visuomet stengiasi švęsti skirtingai: „Kadangi šiemet švęsiu jubiliejų, tai nenorėjau jo minėti tradiciškai, noriu 40-metį sutikti siautulingai.

Dažniausiai staigmenas man organizuoja vyras. Jis mėgsta mane stebinti ir lepinti, bet šį kartą aš pati susiplanavau šio gimtadienio šventę. Taip pat visi draugai aplink žino, kad man gėlių geriau nedovanoti, labai nemėgstu jų, iškart išmetu.“

Edita džiaugėsi, kad šie metai jai buvo nuostabūs: „Pagaliau įsikrausčiau į savo naujus namus, ištekėjau ir apsivilkau baltą suknelę, kurios, galvojau, niekada jau neapsivilksiu. Galų gale patys susiorganizavome savo vestuves, nes labai nemėgstu organizuoti švenčių. Dabar labai gera, nes padariau svarbius darbus, net ir medį pasodinau.“

REKLAMA

Moteris prasitarė, kad kitus metus ji norėtų sutikti ramiai ir pailsėti, tačiau tenka susidurti su nemalonumais: „Pasirodo, Italijoje negalima pasikeisti pavardės, nežinau, kaip viskas išsispręs, tikriausiai reiks tuoktis ir Lietuvoje.

Labai nustebau, kai po vestuvių niekas manęs neklausė ir nesiteiravo, dėl pavardės, galvojau, galėsiu pasirinkti vyro pavardę. Bet pasirodo Italijoje to padaryti negalima, turi būti labai rimtos priežastys, kad leistų pavardę pakeisti.“

Edita juokėsi, kad pasiekus 40-metį, jau reikėtų sau linkėti sveikatos: „Žinoma, viskas priklauso nuo gyvenimo būdo, kaip žmogus jaučiasi. Aš tikrai nejaučiu, kad man 40 metų, niekada nekompleksavau dėl metų, niekada nebijojau pasakyti, kiek man iš tikrųjų yra.

Jaučiuosi puikiai, kaip sakoma, kaip būni jaunas, tai turi išvaizdą, kokią davė Dievas, o po to viskas priklauso, kokį gyvenimo būdą gyveni ir kaip prisižiūri. Pavyzdžiui, Italijoje žmonių požiūris išvis paprastesnis, jie ir vaikus gimdo labai vėlai, ir tuokiasi.“

Primename, kad šokėja ir Mirko susižadėjo dar 2016 metais, taip pat kartu augina sūnų. Edita savo vestuves atšoko šiemet. Pora susituokė šiaurės vakaruose esančiame Livorno mieste, ant jūros kranto.


Rašyti komentarą...
R
Reda
2019-07-11 13:25:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones, nepavydekit! Pasidziaukit kartu! Patiems geriau ant sirdies pasidarys! Pabandykit!
Atsakyti
-1

M
Mari
2019-07-11 11:17:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos, laimes ir sekmes Jusu seimai.
Atsakyti
-3

J
Jooo
2019-07-11 12:25:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuole, daug laimės gyvenime.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų