Žmonos gimtadienį švenčiantis Valinskas atvėrė širdį: linki tik vieno

Žavingoji aksominio balso savininkė Inga Valinskienė liepos 8-ąją švenčia 53-ąjį gimtadienį. Ne kartą moteris yra užsiminusi, kad šiuo metu ji išgyvena aukso amžių.

Valinskai (tv3.lt fotomontažas)
39

Ne paslaptis, kad prie Ingos laimės prisideda ir jos vyras Arūnas Valinskas. Ilgus metus santuokoje gyvenanti pora vis dar puoselėja viens kitam šiltus jausmus.

 

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonos gimtadienį švenčiantis Valinskas atvėrė širdį: linki tik vieno

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Arūnu, šis prasitarė, kad Ingos gimtadienį švęs draugų būryje: „Aišku, planuoju ir staigmeną, bet neišsiduosiu. Kaip visuomet ruošiuosi žmoną nustebinti.“

Šiemet žmonos gimtadienį pora švęs namuose: „Jau pasiilgome susibūrimų su draugais namuose. Inga stengiasi savo gimtadienį švęsti tikrąją dieną, šiemet, tai pirmadienis, todėl informavome draugus, kas norės, tas ateis.“

Arūnas tikino, kad žmoną stengiasi lepinti ne tik per gimtadienius: „Pamenu, buvo mūsų su Inga vestuvių dešimtmetis, jai nežinant prigužėjo pilni namai svečių, visi laukė pasislėpę. Atvedžiau Ingą užrištomis akimis į terasą, o ten jau krano pagalba buvo užkeltas automobilis. Vėliau jai užėjus į vidų, kaip filmuose, visi draugai iššoko ir ėmė dainuoti „karti, karti“.

REKLAMA

Buvau nusamdęs visažistus, fotografus, jai paėmiau vestuvinę suknelę, sėdome į limuziną ir, kaip per tikras vestuves, nulėkėme į santuokų rūmus. Žinoma, niekas mūsų netuokė antrą kartą, bet fotografavomės ant laiptų, pamenu, aplinkiniai nesuprato, kas vyksta.“

„Tiek šėlome, kad po visko žmona prisipažino, kad šios vestuvės buvo daug linksmesnės už tikrąsias“, – juokėsi vyras.

Arūnas prisipažino, kad labiau mėgsta staigmenas organizuoti, nei jų sulaukti: „Aš nesu iš tų, kuris nustemba pats sulaukęs staigmenos, bet aš esu iš tų, kuriems tas staigmenas yra mieliau daryti. Pats pasiruošimo procesas yra labai smagus, nes pradedi išgyventi tą jausmą, kurį pajaus tas žmogus. Tai pati didžiausia kūrybinė laimė.“

Paklaustas, ko palinkėtų Ingai gimtadienio proga, vyras nedvejodamas, net kelis kartus savo žmonai palinkėjo kantrybės.

„Jei egzistuoja sielų persikūnijimas, tai aš norėčiau kitame gyvenime atgimti moterimi, sutikti tokį asilą kaip aš ir suprasti, ką Valinskienė jaučia gyvendama su manimi. Neseniai su Inga galvojome skirtis, bet kai visi aplinkui skiriasi, tada pagalvojome, kad išsiskirsime iš kitų nesiskirdami“, – juokėsi vyras.


Rašyti komentarą...
D
Danutė
2019-07-08 14:17:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdžiausi sveikinimai.Linkiu dar didesnės sekmės, laimės ,meilės ir sveikatos. Dar ilgai mus džiuginti nepakartojamu nuostabiu savo balsu .Su gimtadieniu.
Atsakyti
-7

A
Aldona
2019-07-08 18:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors viena pora protinga ir laiminga-- nesiskiria kaip kitos pagyvena kelis mėn ir gana pasuka skirtingais keliais . Nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga-būk laiminga ir išmintinga.
Atsakyti
-7

V
Virginija
2019-07-08 18:58:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela Inga.Nepakartojama,žavi,išmintimga,kantri ir proringa esate moteris.Žaviuosi Jumis.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų