Sielos terapeutas iš Estijos davė patarimą metančioms svorį

Ne paslaptis, kad žmonės, kenčiantys nuo antsvorio, nuleidžia rankas, kai pamato, jog sportas, saikingas valgymas veiksmingas tik iki tam tikros ribos. Sielos terapeutas Roman Goldrin iš Estijos teigia, kad metančios svorį moterys dažnai rizikuoja net savo gyvybe ir neatsižvelgia į patį svarbiausią dalyką – savo psichologinę savijautą.

„Tiems, kurie save valingai verčia gyventi pagal taisykles, bėgant metams, ne iš karto, per 20-30 metų padidėja labai rimtų susirgimų rizika. Tai labai stipriai išveda iš pusiausvyros žmogaus hormonus. O mūsų hormonų sistema atsakinga už organizmo sveikatą“, – teigė laidos „Pasaulis pagal moteris“ pašnekovas.

Terapeutas jau 37 metus moko žmones įsiklausyti į savo kūną ir atskleidė, kokių psichologinių problemų susijusių su svoriu ir jo metimu dažniausiai turi moterys.

Anot jo, iš pradžių reikia susitarti su savo siela ir išsiaiškinti priežastį, kodėl svoris pradėjo augti.

„Psichologai jau seniai nustatė, kad moterims pasąmoningai, ne loginiame lygmenyje yra naudinga, kad svoris būtų didesnis, nei reikalingas, su tikslu, kad jos pačios sau nepatiktų, – intriguoja jis. – Konsultuojant visada klausiu, kada svoris ėmė keistis, po kokio konkretaus įvykio. Dažnai moterys nenori į tai gilintis, nes joms teks tai pripažinti. Pripažinus reiks kažką keisti, o keisti pasąmoningai yra baisu.“

REKLAMA

Kai moteris nori sulieknėti, ji paprastai atsako, jog daro tai dėl savęs, kad pati sau patiktų. Būdama mažesnė, lieknesnė, ji, neva, bus geresnės nuotaikos ir gyvenimas bus sėkmingesnis.

Tačiau laidos svečias paneigia šį mitą.

„Visa tai skamba logiškai, tačiau nėra teisinga. Viskas yra kardinaliai priešingai. Įprasta gyvenimo praktika rodo, kad jei moteriai nepavyksta priimti savęs tokios, kokia ji yra, vadinasi, didžiausia problema, kad ji savęs nemyli sielos lygmenyje“, – teigė sielos terapeutas.

Visą interviu žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
N
Nu ir?
2019-06-23 12:29:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nesupratau...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų