Samas rėžė iš peties: į „X faktoriaus“ sceną neikite kaip į pliažą

Jau kitą savaitę Šiauliuose prasidės „X Faktoriaus“ atrankų filmavimai. Apie žinomumą, šlovę ir 15 tūkst. eurų svajojantys lips į sceną. Joje bandys sužavėti keturis šou teisėjus. Vienas iš jų – Saulius Urbonavičius-Samas neabejoja, kad septintasis sezonas padovanos dar daugiau talentų, kuriais Lietuva galės didžiuotis ir dalina patarimus ketinantiems lipti į sceną.

Saulius Urbonavičius-Samas (nuotr. Organizatorių)
27

S. Urbonavičius-Samas – vienas garsiausių TV laidų prodiuserių, legendinės roko grupės „Bix“ narys, dainų autorius. Jis yra iš muzikos apdovanojimų M.A.M.A. steigėjų, laimėjęs apdovanojimą kaip geriausia roko grupė. Jis yra ne tik „X Faktoriaus“ teisėjas, bet ir prodiuseris. Mokytis iš šio pramogų pasaulio profesionalo – kiekvieno pradedančio atlikėjo svajonė, todėl jo patarimai yra aukso vertės.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. X faktorius grįš atsinaujinęs

Likos vos trims dienoms iki „X Faktoriaus“ teisėjų atrankų filmavimo, S. Urbonavičius-Samas pataria kas dieną po kelias valandas skirti repeticijoms ir iki tobulumo paruošti dainą. Teisėjas pataria apgalvoti ir savo išvaizdą – su sceniniais rūbais atsistoti prieš veidrodį ir save kritiškai įsivertinti.

REKLAMA

„Prisipažinsiu – naktimis nemiegu, labai smalsu, ką gi šiais metais mes išvysime ant scenos. Kiekvienais metais atrankų laukiu su baime, iššūkiu, malonumu. Verda labai daug jausmų. Manau, kad tie patys jausmai yra ir pas dalyvius. Jiems reikės stovėti ant scenos. Na, o geriausiai pasitikėjimą užaugina repeticijos. Tačiau nepersistenkite, labiausiai teisėjams reikia jūsų širdies. Įdėkite į muziką širdį ir pastangas. Jos scenoje visada būna matomos“, – sako šou teisėjas.

Teisėjas prašo apgalvoti savo aprangą ir neateiti į sceną apsirengus taip, kaip einate į kiemą pasivaikščioti. „X Faktoriaus“ scena yra didžiausia Lietuvoje, sekmadieniais dalyvių pasirodymus pamato beveik milijonas žiūrovų. Pirmas įspūdis svarbus tiek teisėjams, tiek žiūrovams.


Rašyti komentarą...
B
BRIMA
2019-06-09 14:22:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau neikite niekaip,nei, kaip į pliažą, neikite iš viso į tą nusibodusiųMaklaudų projektą .Visi nori šviežaus atsinaujinimo teisėjų krėsluose.
Atsakyti
-3

I
ILCE
2019-07-03 11:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila,bet maty niekas nenori eiti i ta kvailiu vakareli,nes ir vel ta glusele pasodinta.Vien del jos visada perjungiame kanala.
Atsakyti
-2

A
As
2019-07-02 08:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam kalbet
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų