Evelina Young išgyvena skaudžią netektį: „Negaliu patikėti, kad tavęs nebėra“

Kalifornijoje su mylimuoju Adamu gyvenanti dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young išgyvena sunkias akimirkas. Žinomos moters šeimoje – skaudi netektis.

Evelina Young (nuotr. Instagram)
26

Ne veltui sakoma, kad šunys – geriausi žmonių draugai. Pasirodo, kad neseniai anapilin išėjo jos brangus augintinis, Vokiečių dogo veislės kalytė Luna.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su bikiniu įsiamžinusi Young sužavėjo internautus: pagyrų negailėjo ir žinoma lietuvė

Apie tai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pranešė pati dainininkė.

Pasidalijusi nuotraukomis su augintiniu, ji rašė:

„Negaliu patikėti, kad tavęs nebėra. Nebėra mūsų miegamajame… Jokių letenėlių garso ant grindų svetainėje, jokių pakeltų ausyčių, kai atidarau batų spintą, jokios didelės galvos prašančios glostymų, kol ryte valausi dantis ir jokios šlapios nosies lovos gale, bandančios mane pakelti.

Verkiu ir šypsausi tuo pačiu metu, kai matau ant langų paliktas tavo šlapios nosies žymes ir randu tavo plaukus, prilipusius prie mano drabužių. Tu išėjai, bet kartu vis dar esi likusi čia. Esi šiame pasaulyje, nes visuomet būsi mano širdyje. Ji šiuo metu yra sudaužyta ir nė nežinau, ar kada bus tokia, kaip buvusi. Kaip sakė tavo tėtukas, „palikai Vokiečių dogo dydžio skyles mūsų širdyse“, tačiau noriu tau padėkoti, jog leidai būti tavo gyvenimo dalimi.

REKLAMA

Iš tavęs be galo daug išmokau. Tu tikrai buvai geriausia mano draugė. Mylėsiu tave ilgiau, nei amžinai. Ilsėkis ramybėje, mano beansiukai“.

Netrukus pasipylė Evelinos draugų bei gerbėjų komentarai.

„Stiprybės! Ji buvo nuostabi, o jūsų dėka ir be galo laiminga“, „Amžinieji pasivaikščiojimų plotai... Labai gaila išlydėti ištikimiausius“, „Kaip suprantu Jus... pati neseniai patyriau tą jausmą. Užuojauta“ – rašė jie.

 


Rašyti komentarą...
D
Dieve
2019-05-24 12:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
mirė trijų vaikų mama,vaikai liko našlaitėliai,o čia lygiagrečiai,tokia tragedija,kad verkšlenti per spaudą.Gaila šunelio,bet turėkime padorumo,kad ne nutiktų tikrai baisi nelaimė.
Atsakyti
-8

A
Aldona
2019-05-24 19:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na gaila šuniuko,bet aš irgi pagalvojau,kad mirė kas iš artimuju
Atsakyti
-1

P
Pypiec
2019-05-24 22:31:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir dar kartą pypiec. Kaip jautru. Ir kaip išgyvens.... Nejaugi nėra apie ką rašyti. Nusipeizėjot
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų