„Lietuvos talentų“ pusfinalyje pergalę iškovojo šokėjai ir mergina ant besisukančio stulpo

 Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo ryškiausią sezono šou „Lietuvos talentai“. Paskutiniojo pusfinalio metu paaiškėjo dar du dalyviai, kurie pateko į superfinalą.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Drama nesibaigia: paaiškėjo du „Lietuvos talentų“ dalyviai

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko „Skillz“ šokėjai. Prieš teisėjų teismą stojo Eglina su seserimi ir Andrius su Justu. Už vaikinus balsavo I. Stasiulytė, už merginas – abu teisėjai. Eglina – superfinale, kurį žiūrovai galės stebėti jau ateinantį sekmadienį.

Šokių studija DEMO KIDS šoka siužetinius šokius. Mergaitės iš Kauno stebina ne tik choreografija, bet ir išskirtiniu įvaizdžiu. „Jūs esate pavyzdys, kaip reikia leisti vaikams išsidūkti“, – sakė I. Stasiulytė. „Buvo viskas, bet nepasakyčiau, kad nurautų stogą...“, – šiek tiek kritikos pažėrė M. Mikutavičius.

Linas Matiukas yra savamokslis – kuria dainas ir groja gitara. Vaikino planuose – vokalo pamokos. „Fantastiška daina, jūs puikiai jas rašote. Tikiuosi, kad jūs praeisite į kitą etapą“, – sakė J. Jankevičius. „Turite savyje kūrėjo branduolį, bet negaliu sakyti, kad pasirodymas buvo tobulas. Buvo chaoso, daug netikslumo, bet negali atimti iš jūsų nuoširdumo“, – nuomonę išsakė M. Mikutavičius.

REKLAMA

Ernestas ir Amanda neslepia – šiam šokiui jie labai daug ruošėsi. Deja, bet ne viskas pavyko taip, kaip planuota. „Pažadėjote atnešti šou ir atnešėte. Bet judesiai nebuvo plaukiantys, nebuvote užtikrinti. Bijojau, kad išmesite savo damą“, – sakė J. Jankevičius.

Pilvo šokiai LUKUM pasirinko labai egzotišką, tačiau beprotiškai rizikingą žanrą. Šokėjos gali patikti ar nepatikti – šie šokiai kelia aistras. Deja, bet dar moterims šokant, M. Mikutavičius paspaudė X. „Jeigu jums yra šaunu ir tai kelia džiaugsmą, privalo egzistuoti. Jūsų pasirodymas nėra tas, kuris transliuotų žinutę. Išskyrus tai, kad mums faina – panos duodasi scenoje“, – sakė M. Mikutavičius.

Andrius ir Justas per mažytę adatos skylutę pralindo į kitą „Lietuvos talentų“ etapą. Šokėjai suprato, kad pasitikėjimas jais buvo pareikštas avansu. „Matėsi, kad jūs sergate tuo, ką darote“, – gyrė M. Mikutavičius. „Buvo labai smagu į jus žiūrėti, šiandien puikiai pasirodėte“, – pagyras žėrė J. Jankevičius.

„Skillz“ šokėjai – tarsi kompiuterinio žaidimo personažai. Kiekvienas su stipriausiomis, išskirtinėmis savybėmis. „Jūs geriausi šokėjai mūsų projekte“, – sakė J. Jankevičius. „Esate visiškai nepasipūtę, jaučiantys kuklų džiaugsmą po pasirodymo“, – gyrė I. Stasiulytė. „Jūs privalote būti finale“, – nedaugžodžiavo M. Mikutavičius.

Mantas Navickas tikina, kad šokis jam yra visas gyvenimas. Talentingas jaunuolis šoko šokį lietuje – netrūko ir žaibų! „Labai vertinu, ką darei, galvojai apie siužetą. Tiek daug pastangų, bet efekto nėra“, – išsakė kritiką I. Stasiulytė. „Šokote nelabai gerai, bet idėja gera“, – teigė J. Jankevičius.

Akordeonu grojantis Vytenis Danielius norėjo būti mediku, bet pasirinko muzikos kelią. Vaikino noras – dalintis mylima muzika su visa Lietuva. Akordeonu grojęs vaikinas pateikė staigmeną – pasirodymo pabaigoje uždainavo ir užgrojo saksofonu. „Buvo smagu klausyti, bet man trūko šou“, – sakė J. Jankevičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų