Šarūnas Mažeika/BFL nuotrauka


Kristupas Krivickas (29) – prodiuseris. Gimė 1979 02 24, Vilniuje. Mama - žurnalistė, ilgą laiką dirbo žurnalistikos dėstytoja, dabar dirba viešųjų ryšių srityje, tėvas - nekilnojamojo turto ekspertas ir vertintojas.


Prodiusavo TV laidas „Detektyvai“, „Trečias nereikalingas“, TV3 serialą „Broliai“.


Vedęs, žmona Jurgita (26). Augina dvi dukreles – Atėnę ir Eladą. Stengėsi susapnuoti, kaip pavadinti antrąją dukrą. Nepavyko. Kol vieną vakarą žmona Jurgita ištarė Elada. Atėnė - senovės graikų karo deivė, Elada - Senovės Graikija. 


Rašyti komentarą...
V
Vita
2010-04-28 01:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gerbiu uz drasa! Ne kiekvienas zmogus sugeba kovoti uz teisybe...Be galo talentingas zurnalistas. Linkiu sekmes.
Atsakyti
0

k
ko
2010-05-14 21:53:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
uz kokia dar teisybe? jis prodiuseris ne zurnalistas, o pigiam prodiuseriui svarbu tik reitingai, tokius kist i cype.
Atsakyti
0

I
Iškrypes žudiku bendrininkas
2010-09-29 09:05:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Venskienė už savo klastotes,filmuojant mergaitę,ir prisidėjima žudant nekaltus žmones, neverta teisėjos vardo.Venskams ir Kedžiams už žudiko slėpimą nedelsiant iškelti baudžiamasias bylas.Vykit ją iš teismo. Vargšę mergaitę ,kuri dabar pastoviai psichiškai žalojama , nestabilios psichikos jai svetimų žmonių , būtina kuo greičiau atiduoti nekaltai apšmeižtai mamai.
Kedofilams ,trukdantiems eismą ,ir viešąją tvarką skirti baudas nuo 500 iki 1000 lt. pagal įstatymą. Jų snukiai filmuojami.Tuoj policija imsis darbo.

Žudikas narkomanas Kedys nudvėsė paspringęs savo vėmalais.Toks likimas laukia ir jo apsimelavusios Venskienės. Melskitės kad mergaitę gyvą ištrauktų iš kedofilų nusikaltėlių lizdo ir atiduotų nekaltai apšmeižtai motinai.Drebėkit Venskai ir Kedžiai.Už nekaltų žmonių žmogžudystes ,žudiko slėpimą visus juos į teismą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų