Rašyti komentarą...
laukiu rusios subyrėjimo nuo jos krikšto dienos
Jiems tos jusu sankcijos Rusui nusisikti jus sau issivedet sankcijas asilai kur dabar lietuvai ir atsiliepia ir toliau koncervai subine laizykit baidenui!!
@Nj Tokių subinlaižių, kaip ruskis, kažin ar rasi, na, nebent Šiaurės Korėjoj. Pražiojo Putinas gerklę, la la la visi iš paskos, "odobriam"(pritariam)! Pensijinį amžių prailgino- "odobriams", Už algą jau ne arklį, tik katiną ir "Bojarkos" teįperkat- "odobriams", Likot be darbo, duonos, sūnus ir sutuoktinius laidojat tūkstančiais kare už Putino prostitučių šlovę, vėl "odobriams". O dar siūlai mums kam nors laižyt subinę. Gal gerai pagalvotumėt, ką patys darot? Nepagalvosit, neturit kuo, pragerta....
dar niekad rublis nebuvo toks,kaip valdant zeliai
@ddd Ar jau išsikeitei dolerius į rublius?
Rusija jau senai švenčia pergalę jūs jiems labai dosniai sumokate už savo "sankcijas" nuo katru patciu jūsų paprasti žmonės springsta.
@Europa Ėėėė, liūdni jūsų, ruskelių, reikalai, jei mus graudeni sankcijom, kurios jums "nešat tik pergales".Žinoma, ruskelis visada vietoj tualetinio po[pieriaus naudojo gazieta "pravda" ar varnalėšos lapą, moteriškės irgi jau dalijasi patirtim, ką iš ko ir kaip įklotus padaryti, nes visa šitai DINGO! Patys NIEKO pasigamint nesugebat, į malunsparnius ir tankus "Indesit" ir kitų skalbiankių mikročipus dedat. Viskas vogta, vogta ir vogta. Na ką, "pobediteli, ką patys sugebat padaryt, SAVO, be svetimų pagalbos? Pasigirk...nepasigirsi, keiksiesi nes tik tai ir mokat. Ir vogt.
..o kas sake kad tik postringaujant laimi kara? Deja NATO pilvoti ginirolai sito nesuvokia,siaubingai kai kremlius atstumia-ane.
reik pult
Jau ir tas šū dmalys žirgą balnoja?!!! Tik nepamiršk dar Mačiulį su savim prigriebti…

Skaitomiausios naujienos
Į viršų