Rašyti komentarą...
Prašau paaiškinti, kaip jie atskirs mano atsineštąjį į parduotuvę maišelį nuo saviškio? Nebent prigamins mažučių spalvotų? O patys pakuotų į permatomus.
Silpnapročių seimas priima įstatymus?! Atleisk jiems Viešpatie, jie nežino ką daro! Alivaizdu, kas valdo šalį !
Mes vel pirmi europoje!
O kodel seimunai nepasiule, kad surinkti pinigai uz maiselius atitektu gamtos saugojimui??? Kodel tie pinigai turi atitekti prekybininkams? Kainos pas mus jau nepaaiskinamos ir as tikrai naudodamas tuos maiselius ismetu kur reikia, o ne i brazilijos juras kaip cia mums plauna smegenis aplink...
Tai pagal tokį parduotų maišelių kiekį parduotuvė papildomai uždirbs apie 5mln.eurų + pvm dar virš milijono eur. Sakyčiau visai neblogas uždarbis.
O tai palauk. Gerai aš nusipirksiu maišelių, susidesiu bananus, riešutus, svogūnus, pomidorus ir agurkus. Atėjus prie kasos liepsiu kasininkei viską issimti prieš sveriant nes aš jau mokėjai už savo maišelius ir nenoriu kad būtų sveriama dar kartą maišelis ir mokama už tai, tada kai viską suvers turės viską sudėti atgal ar aš pats turėsiu stovėti ir gaisinti laiką kitų žmonių kol pats viską susidesiu ir sumokėsiu? Kaip čia išeina?
Tada kasoi vaisius ir viskas kas maiseliose turetu sverti be maiselio.
Išeikite popierinius maišelius tai tikrai bus ekologija ,o dabar tik pelnas parduotuvems
geriau tegu paskaičiuoja, kiek satanistai užteršė gamtą savo išgalvotos plandemijos metu per prievartą verčiamomis dėvėti kaukėmis. Kažkodėl tada garsiausiai žviegiantiems antsnukių entuziastams "žaliasis kursas" nerūpėjo. Tie plastikiniai maišeliai - katino ašaros palyginti su milijardais išmestų vienkartinių kaukių. Vien Kinija iki šios dienos per mėnesį kaukėmis užteršia aplinką tiek, kiek Lietuva maišeliais neužterš per 10000 metų. Veidmainiai.
Greita gaus liaudis iz votaga ir uz dounas abraka ders kap koncentracijas stovyklo
Į viršų