Rašyti komentarą...
Tave turi kuo skubiau gydyti Veryga.
Tai gal pasiskiepijusių tegul tada neguldo ? Juk jie lengvai serga, juk jie išvis dabar visagaliai yra :D :D :D :D
Ar galima gauti instrukcija, kaip atlikti inksto operaciją namie?
Visu pirma rupinkites pasliepytais, jie labiausiai serga ir ju pilna ligoninese, o neskiepyti isliks sveiki naturaliu nesumarmaliuotu imunitetu.
Parašiau ir aš komentarą, kad būtų jau 8 komentarai.
O gal ministrės pirmininkės patarėja Živilė Gudlevičienė atidarys ligoninės padalinį pas save namuose ir tai vadinsis " Neskiepytų gydymas namuose". Prisipažystu, straipsnio net neskaičiau, užteko antraštės. Nes kuo toliau, tuo linksmiau. Gerbiami medikai psichiatrai, gal kad turit laisvo laiko, padėkit mūsų valdantiesiems, nes jie jau nebežino ką daro.
Tai tegul ir koki apendicita p jauna namuose ant sofkes :D
Tave pačią namie gydyti reikia, uždaryti nuo pasaulio, kad niekas šito mėšlo negirdėtų, smegenų rūke tu, nusikaltėle
Dar neteko klausyt tokių nesąmonių, ką mūsų valdžia ir jų patarėjai sau leidžia. Kas suteikė gudlevičienei tokias teisės? Šimonytė lai atsako už šitą pusprotę. Ne tam tauta rinko valdžią, kas dabar vyksta. Valdžia nemažina - bus ir kiti rinkimai. Kas rinks šituos išgamos dar kartą?
Neapsakomo bukumo ir neprofesionalumo apraiška! Tokie mūsų gydytojai??? Nekeista, kad tiek mirčių su tokiais medikais. GĖDA!!!!! Kada ateis teismo valanda tokiom gudlevičienėm, lojančiom galvom? Ar galima pasitikėti tokiais medikais ir valdžia? Kada juos pakeisime ir nutildysime? Tauta pavargo nuo tokių bukapročių. Nesinori net klausytis, o skiepytis tuo labiau
šita živile gudlevičiene siulau teisti už savavaldžiavima, neapykantos kurstyma, ir piktnaudžiavima tarnybine padėtimi siekiant pakenkti lietuvos valstybei.
Į viršų