Rašyti komentarą...
Ir nušauti norejai
Ir reikia būt tokiam niekingam,kol buvo gyvas šmeižė,niekino,menkino,o kai išrinko a.a.prezidentu,visiškai susiaurimo prezit.galias iš pavydo,kad ne jį išrinko,o dabar atėjo pasmirdėt..
Yra dvi rūšys buvusių kolaborantų, vieni, kaip Brazauskas, įsiliejo į tautos lūkesčius, buvo jos ramstis, prezidentas - tiesiogine prasme, o kiti - išvertę skūras išdavikai, jiems tauta nerūpėjo, jų tikslas buvo įgyvendinti savo ambicijas, tam nesibodėjo imtis stalinistinių valdymo priemonių, ką matome ir dabartiniame konservatorių valdyme.
Padvėsė konservas.... .
Ųž Brazauską tada balsavo tiek daug rinkėjų todėl, nes patikėjo komunistų propaganda ir galvojo, kad komunistai gavę pamoką iš sąjūdžio pakeis savo požiūrį į darbo žmogų, nemeluos, neveidmainiaus, nevogs. Deja, tai buvo saviapgaulė, mat jie vėl gavę valdžią ne taisė klaidas, bet pasitvarkė taip, kad savi taptų milijonieriais ir tuo būdu paimtų šalies ekonomiką į buvusiujų komunistų bei jų įpėdinių rankas. Atsirado klanai, didėja socialinė atskirtis, į valstybės valdymą stumiami savi ststytiniai šoumenai visokie, kurie ir nemoka, ir nenori suprasti eilinio žmogaus. Jie milijonierių liokajai drebantys dėl savo kėdžių, kurių svarbiausias užsiėmimas biudžetinių pinigų plovimas ir savo gerovės gerinimas. Tai veda ir privedė į naują socialinį konfliktą visuomenėje.
@Pilietis Tai ko nerinko tauta prezidentu Lansbergį, nes tiek prisiš....., kad uzsitarnavo tautos neapykantą, Brazauskas nebuvo idealas, visi klysta, šventų Žemėje nėra, bet ne tiek, kiek Lansbergis.
@Danutė Dėl to,kad buvo daug kgbiatų, komunistų, kuriuos AMB globojo
@Pilietis Imk dalgį ir eik šunims šėko pjauti.
Nesunku įsivaizduoti kiek susižavėjimo bus kada minės nors vienų metų Imperatoriaus mirties metines.
Labiausiai ką padarė Brazauskas, tai pajautė tokios įstaigėlės kaip "sekundė" EBSW ir begalė smulkesnių sukčių grupelių. Kas be ko, apie viežbutį Draugystė jau neverta net kalbęti. Ir su plūgu arti jis mokėjo, komikas amžinai apgirtęs.
@Gelbėtojas O tu bent žinai, kaip pūgą į rankas paimti? Man atrodo, kad ari žodžių dirvoną, orą pro antrą galą išleisdamas.
Gerbiu abu. Lietuva nebūtų nepriklausoma, be abiejų. Ypač be A A A. M. Brazausko.
P. S.: komentatoriai - koncervatorius galite pasilikti sau. Man jie neįdomūs.
@LTU tu ne LTU tu ltsr su savo kumyru ir ir lietuviams į tavo nuomonę nusispjauti, o čia perliukai, kurie nepamirštami ir yra internete: „Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)

@gerbėjui argi tu lietuvis,maskoliška smarve?
@mk Patį bėdą ištiko - LSSR nebeliko. Savo sveikatos pagerinimui, tatuirokis ant kaktos zombių simbolį Z...
@ooo3 tau net tatuiruotis nereikia,maskoliška smarve,nes tavo morda primena Z
@mk ha, ha, apie save pasisakei...
Aš manau, Lietuvai nepasisekė, kad turėjome tokius valstybės vadovus kaip Algirdas Brazauskas ir Vytautas Landsbergis, Lietuva galėjo kitaip vystytis, jeigu būtų turėjusi geresnius lyderius, bet to nebuvo, istorija yra kokia yra.
@Gediminas Ne tik Tu manai, bent kiek mąstantys mato tą patį.
o man jis įsiminė labiausiai dėl to, kad mūsų trispalvę pavadino skuduru ir pasakė Katedros aikštėje tautai: kol šis skuduras kabės aš nekalbėsiu
@na Puikiai prisimenu, tik kodėl dabar taip viskas užglaistoma.
Į viršų