Rašyti komentarą...
Bet kaip idomiai dabar moterys gimdo vaikus nebe sau anjsciau miterys pasigimdydavo vaikus sau ir augindavo pati dabar gimdo vyrui po skirybu vyras sako vaikai mano tu tik pagimdei nesdinkis is mano namu susiranda kita ir jam pagimdo vaiku galgi sitas neisvys is namu neatims vaiku nesakys kad tu tik pagimdei o vaikai mano abaus jaiisis motina gimdydavo vaikus sau ir joks vyras neturejo teises jos isvyt is namu ir atimt vaikus moterys siandien beteises verges
Protinga moteris. Su patirtimi. Daugelio santuokų problema ta, kad moteris tikisi, jog vyras pasikeis, o vyras tikisi, kad moteris nepasikeis... Inga nesitiki, ji žino :D
@Laimimgai vedęs Sužadėtuvių žiedas turi kainuoti 3 mėnesinius atlyginimus - tai kaip užstatas merginai, jei vyras persigalvoja - žiedas lieka merginai, jei persigalvoja mergina - ji žiedą grąžina. Jei žiedeliai po 3 eurus iš kioskelio, tai, mano akimis, piršlybų nebuvo. 10 sužadėtuvių žiedų parodo vyro "rimtą" požiūrį.
Gaila,sakoma....mergos vaikai....
@Liudna Geriau jau merga pasigimdyt vaika kad ne vienas nesakytu kad vaikas jo o tu tik pagimdei ir varyk is mano namu as pasigimdau sau o ne kazkam kitam o alimentus mokes kas padare moteris ne kokia tai vista perekske kuri vaikus gimdytu ne sau
Kas toms moterims daros? Su juo smagu, gyvent gera, bet būti žmona nenori. Taip išeina čia tos rujojančios kur nežino visa gyvenimą kokio nori.
Ji tikrai laukia princo ant balto zirgo. Bet gali likti prie suskilusios geldos. Vyrukui reikia kuo greiciau mauti nuo tokios moters.
jums kaip pasismaginimas prieš naktį. Aplojate kaip šunys, išliejate pyktį ant svetimų žmonių, bet ar ramiai miegosite. Ar neužgriauš sąžinė?
Nežeminkit žmoniu, ponai.
Nežeminkit žmoniu, ponai.
Ar turite empatijos,nuoširdumo ir pagarbos kitam, tuo labiau šeimai. Juk ne visi galime būti tokie sėkmingi,kaip jūs. Vyriškis protingas, guvus ir ne koks girtuoklis, kaip dažnai būna. O plikis- ne kliūtis būti žmogumi. Man asmeniškai tai neturi reikšmės. Laimės jiems.
Teliukas o ne vyras ji pasakys taip.kai ant pizoku uzels.rutos
negražios moters akys, baltos grobuoniškos.
Nei keistas, nei burbeklis.
Nei keistas, nei burbeklis.
Labai nemiela, net atgrasi moteriškė. Nė kart neištekėjusi, o susilaukusi tris vaikus ir dar gavo puikų, kultūringą vyrą, su kuriuo susilaukė dar tris vaikus.Edgaras ne labai mėgėjas kurį nors iš dviejų palaikyti, šį sykį buvo teisus ir palaikė vyriškį. Per geras žmogus tokiai, sakyčiau, nevykusiai bobelei. Nei gražumo, nei išminties, bet vyrą "įkalinti" sugeba. Aš jo vietoje, palikčiau, net neatsigręždamas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų