Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Plitimą patikslino žurnalistai, na atsiprašau ,ar žurnalistai turi tuo užsiimti
Filipinuose imtasi drasdiškų, bet veiksmingų priemonių narkotikų prakeivių skaičiui sumažinti. Skaičius gerokai sumažėjo, nes neatsiranda tiek naujų, kiek nustoja veikti (ir apskritai veikti bet ką, ne tik prekiauti) senų.
Vaikai gauna pinigų iš tėvų,ir leidžia ne pagal paskirty.Tėvai nepasidomi su kuo vaikai bendrauja.Į mokyklą sumuštinis ir jokių pinigų.Telefonai mokyklose turi būti uždrausti.Nepilnamečiai devinta valandą turi būti namuose,o ne po barus šlaistytis.Po devyniu tik su suaugusiu jei yra būtina.Tas yra daugelyje Eu šalių.
Gerbiamieji, paprasta schema ir viskas susitvarkytų. Kas 3 mėnesiai šlapimo testas su tėvų parašais ir jei neatneša, informuojami testai tėvams, jei tėvai nesutinka, reiškia ir jie žino apie kvaišalų vartojimą. Tokiu atveju šalinti iš mokymo įstaigos. Tuomet sukurti mokymo įstaigą, kurioje esa turintys priklausomybes problemų, ten gali ir siekti mokslo aukštumų. Pasirupinti specialistais, psichologais ir tt. Tuomet viskas butu aišku. Kas saugoja normaliu vaikų teises, nes narkomanu tai saugo...
Pirmiausia tai turi rūpintis ir kontroliuoti tėvai,nes jei jie net į susirinkimus neateina ir aiškina kad jau jų vaikas tai geras tik kitų blogi toliau geri procesai neprasidės,nes vaikas bus įsitikinęs ,kad tie mokytojai kvaili ir aiškina nesąmones,Nes matant neadekvačius paauglius visad kyla klausimas ,kas ir kur jų tėvai?O į mokyklas ar tai apie lytinio auklėjimą ar dėl narkotikų turi lankytis specialistai ir pravesti paskaitas,nes dar didesnė žala ,kai tuos darbus dirba mėgėjai,visų galų mokytojai,visuomeninkai su savo tikslais,
Kas žadėjo visokeriopą laisvę, be draudimų, be baudų, su narkotikų rūkymo kambariais, kas žadėjo tokį Eldorado? Dabar ir policininkai sako,, jei netrukdo, tai ne kvieskit,,. Dabar reikia kviestis ne policiją, o Agnę,, b,,.
Vaikai - tai jau matomas rezultatas. Bet bėda juk prasideda nuo didelių dėdžių ...
@Mama Ne nuo didelių dėdžių,o nuo socialinės aplinkos.
Pries daugiau 20 metu valdzia pareikalavo is tevu moketi uz bureliu vaikams .jie tevai neturejo pinigu .reikejo moketi mokescius.maista pirkti.tai vaikai liko gatves vaikais.ka nori ta darau.
Jei vaikai turetu veiklos nemokamai butu geriau
Pamenu kai tevas liepdavo gryzti 23:00 tai ir gryzdavom..dabar nepilnameciai negryzta i namus parom..gal reiketu kontroliuot nepilnameciu laika iki kada galima nebuti namie?
O alkoholis zalos nedaro ? Arba uostimas kliju ar bendzino . Maista reikia drausti nesveika ir tt
@Chirurgas Seubas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų