Rašyti komentarą...
Gaila ir vaiko ir tėvų .Užuojauta tėvams ! Man kilo tokia mintis , ar tas vaikas netyčia nepakliuvo i spastus , kokio iškypelio , gal buvo išprievartautas ir numestas į upę . Mūsų laikais visko būna , aišku čia gal tik mano mintys , tačiau tokios galimybes atnešti irgi negalima .
Užuojauta tėvams , gaila ir vaiko, tačiau gal buvo tokia dievo valia , juk vaikas buvo su negalia , tikimybę nedidele , kad jis taptu sveikas , o toks vaikas neturėtų ateities ir vargas tėvams iki pat mirties . labai gaila tokių ir tėvų ir vaikų , kai pagalvojus už ką čia ta tokia bėda. Čia pati didžiausią nelaime, kai šeima augina vaikas su negalia ..
@Gite Ką Jūs kalbat??! Ar suvokiat pati?? Kokia žiauri esat... vieni labiau nusipelnę gyventi už kitus, geresni??? Kuo Jūs geresnė, kad gyvenat??
O čia man kažkokia mistika,ar tik tėvai patys nesugalvojo tragedijos ir patys norėjo atsikratyt savo vaiku autistu nieko tiesa išlys į dienos tiesą
@Nuojauta Kilometrą nueit mažam vaikui nesąmonė galai nesusiveda atsisuko vaiko nėra pievas rašo nu nu ydomu tikrai?????
Jeigu žaidimų aikštelė taip buvo arti upės, tai ir reikėjo pirmiausia ten ieškoti. Keistai vykdyta paieška...
Mamytei ,užauginau vaiką su spec poreikiais,dabar jam 50 metų.Anais laikais nebuvo ir tokių sąlygų.Ėjau į darbą,pati viena nuo 14 metų auginau.Bet nei karto ,vaikas nepapuolė į jokias situacijas.
Ir seneliai ir tėvai,o vaikas vienas žaidimų aikštelėje
Jai mes taip galvosime, kad taip lemta ir kaltų nėra tai baisu.
@Ech Kas nuo to pasikeis?
@Ir Pripažinti reikia savo kaltę ir kad nepasikartotų tokie įvykiai padaryti išvadas.
Gaila, kad iš kitų klaidų nepasimokinam.
Baisu, kad yra tokių žmonių su tokiu mąstymu nu kaip bus taip bus nuo lemties nepabėgsi. Tai va tas ir gaunasi nusimetimas atsakomybės.
O kas gi daugiau pasirūpins vaiku jai ne mes. Ir kaltė yra mums. Tik reikia iš to padaryti išvadas.
@Ech Ir kas tie MES?
@Įdomu Tėvai
Tokiu momentu man būtų pofek ką rašo laikraščiai o ypač komentarai. Ir nerašinėčiau pasiteisinimų...Geriau skirti laiką vaikams.
Jūs galvojate, kad čia mama rašo??? Tokiu momentu nesugebėčiau parašyti tokio laiško....
Baisu, kai vaikus tenka laidoti tėvams. Bet dar didesnė tragedija, kad daugėja vaikų su specialiais poreikiais. Ir čia reikėtų visiems atkreipti dėmesį, nes kitaip pasekmės gali būti labai liūdnos.
@Mama Buvo įvykis, kai mama šoko nuo tilto, prieš tai numetusi neįgalių savo sūnų. Mamai su tokiu vaiku stogas nuvažiuoja. Problemų iš esmės niekas nesprendžia. Turėtų rimčiau žiūrėti į besilaukiančias ir padėti išvengti tokių dalykų. Su priežastimis, o ne su pasekmėmis reikia dirbti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų