Rašyti komentarą...
Kompensacijos yra didelės, baikit verkt
Blemba kaip džiaugiuosi, kuo blogiau tuo geriau :) buvo mitingai visokie, kvietė juose dalyvauti, bet neeee geriau etiketes klijuoti, vadino antivakseriai, maršistais, homofobais ir t.t. galėjo gerklę perkąsti iš neapykantos. Dabar visi mokame už savo pasyvų kvailumą kai reikėjo būt vieningiems etiketes klijavo ir šaipėsi, o tuo tarpu valdžia tyliai prie stalo iš visos šalies juokėsi kvailiai pysktasi ne dėlto ko reikia, galėtų būt dar blogiau gal dalis avių atsibus.
Gyvatuko mokestis yra neteisėtas. Teisėtas mokestis gali būti įvestas tik tada jei jis yra atskirai nuo karšto vandens tiekimo.
@Spiglys Labai taiklus pastebėjimas,sakyčiau tiesiai i dešimtuka.Kažkokstai gudrutis savo laiku nusprendė padaryt pelninga versla iš gyvatuku,ir musu tėvynės patrijotai valdžioja šviesos greičiu parsidavė.Tai kame reikalas,karšto vandens vamzdis kuris eina per butus skirtas kranams irgi skleidžia šiluma,ir dieve mano...neapmokestintas!
@Spiglys Tikrai mokestis už gyvatuką neteisėtas.
Ko čia tie senjorai bijo šildymo kaonų? Juk šitokios didelės kompensacijos. Viena trijų kambarių bute gyvenanti mano pažįstama už šildymą praėjusį sezoną nieko nemokėjo
@Alė O tavo mama mokėjo?
Kiek ne į temą, bet verta žinoti - šiuo metu vyksta dideli tarptautinės bankinės sistemos pokyčiai į CBDC(Central Bank Digital Currency) ISO20022 pagrindu pritaikant XRP blockchain sistemą, kuriuos vykdo IMF ir WEF; yra potencialo. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, pats tikiu potencialu, norisi, kad ir kiti bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Siūlau pasiskaityt: facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustus).
Benkunskas meluoja. Šildymas kainuos kur kas brangiau negu pernai.
Prūsų g. 14 gyventojai, Vilnius
Prūsų g. 14 gyventojai, Vilnius
@Joo Kaip gali mokėt, kai šiluminė trasa buvo 10 dienų rekonstruojama, gyvatukas buvo šaltas, karšto vandens nebuvo, o sąskaita atėjo net 50 % didesnė, nei praėjusio mėnesio, tai Vilniuje, Prūsų 14 namo gautos sąskaitos iš Šiluminių tinklų. Kas per bardakas Valstybėje ???
@Prūsų g. 14 gyventojai, Vilnius 30 metu bardakas valstybėje o jūs nematot

Skaitomiausios naujienos
Į viršų