Vienoje pagrindinių Klaipėdos gatvių – neeilinis reginys: vairuotojai net ėmė „pypinti“

Portalo tv3.lt redakciją pasiekė Klaipėdos „Kangoo Jumps“ vaizdo įrašas, kuriame sveikinamos moterys kovo 8-osios proga. O tai padaryti nuspręsta neeiliniu būdu, kuris atkreipė ir Klaipėdos vairuotojų dėmesį. 

Portalo tv3.lt redakcijai atsiųstame laiške vaizdo įrašo autoriai rašė:

„Klaipėdos Kangoo Jumps instruktoriai siekia atkreipti dėmesį į iki šiol įvestus šokių ir sporto veiklų apribojimus, kai nuo 2020 m. lapkričio 7 d. uždaryti sveikatingumo centrai. Šiandien norime suteikti galimybę miesto moterims nors pro automobilio lango stiklą pasidžiaugti kasdien neįprastu reginiu – ritmingu „Jerusalemos“ judesiu Klaipėdos miesto perėjose. Populiariuoju šokių iššūkiu tapęs #JerusalemaChallenge neša nuoširdžias ir jaukias emocijas, kurių šiandien mums itin trūksta. Tai muzika, kuri priverčia nusišypsoti ir nesileisti būti sugniuždomiems karantino suvaržymų. Norime, kad šiandien – kovo 8-tąją – uostamiesčio moterys plačiai nusišypsotų ir skleistų teigiamą žinią šių sunkių išgyvenimų laikais.

Šiuo metu sumažėjęs fizinis aktyvumas turi didžiulį neigiamą poveikį žmonių fizinei sveikatai ir psichologinei būsenai, kasdien sulaukiame begalės skambučių dėl galimybės vėl burtis ir sportuoti drauge. Dažna moteris, kasdien besirūpinanti vaikų priežiūra ir namų tvarkymu, vis sunkiau randa būdų, kaip skirti laiko sau. Uždarius daugelį kultūros ir sporto centrų akivaizdžiai jaučiamas dar stipresnis bei sekinantis nuovargis, kuris sukelia įvairias sveikatos problemas. Tikimės, kad pandemijos gniaužtai neišvargins jūsų tiek, kad pamiršite švytinčios moteriškumo galia – nepamirškite mėgstamų malonumų ir pasitikėkite savimi.

Mielos moterys, įkvėpkite, mylėkite save, nusišypsokite! Šiandien švęsdami Tarptautinę moters dieną skirkime dėmesio moters kovai už laisvę. Būkite drąsios, būkite veržlios ir pasitikinčios savimi – jūs esate nuostabios moterys, vertos vyrų pagalbos ir pasitikėjimo. Galbūt jau greitai galėsime susitikti realiu laiku ir realioje vietoje, kartu atsipalaiduoti ir stiprinti savo kūną! Su Tarptautine moterų solidarumo diena!“

Savo akimis vaizdelį galite pamatyti įraše, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-03-08 18:59:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia faina idėja! dabar taip trūksta pozytivumo ir pramogų :) ačiū :)
Atsakyti
-1

Q
Q
2021-03-08 15:36:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai!!!
Atsakyti
-3

E
Elena
2021-03-08 17:51:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi, kaip smagu
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų