Rašyti komentarą...
Normali ta kaina, taigi skaičiavo žmonės
Normali ta kaina, taigi skaičiavo žmonės
Užteks ir autoriams, ir statytojams, ir visiems Vilniaus klerkams.
Kur tie turistai. Šeštadienį ir sekmadienį turejau svečių , todėl teko daug laiko praleisti Vilniaus sienamiestyje. Neteko sutikti nei vienos turistų grupės Kaip iššluota . Taigi ką čia peza valdžia . Plauna pinigus. O eglė tai pasityčiojimas. Juokėsi svečiai jei jau tortas tai kiekvienam atėjusiam į aikštę turbūt duos torto gabalą ,o gal ir kavos.
Kaimiečių kaip ir nuomonės niekas neklausia....aptarinėkit kauno eglę
Kiek sutaupytų ,jei isvis ju nepuostu,daro matai akcijas vaikams suselpkit, padėkit vargsai zmones,tegul eglių pinigus suselpia,seimo narys nuo atlyginimo po 500 ir vaikams vargšams užtektų.Parazitu armija visus ant tu eglių sukabinti
Paciuozus boba...
Pinigu plovimas.
Kas Kam neaisku???
Nepavydėkit,jaunai žmonai daug reikia,todėl tiek ir kainuoja visi grybukai,suoliukai,medeliai,keleliai,eglutė ir dar daugiau,vat tik šakę tegul nusiperka brangia,juk reiks vartyti p.......s.Tik įdomiausia,kas leidžia taip švaistyti pinigus ar mes neturime valdžios.
Už švaistymą turėtų atsakingi asmenys sulaukti baudu ir tokių kad daugiau nekiltų noras kepti tortų
Pati gražiausia eglute tai musu ir ner čia ko diskutuoti viskas tum pasakyta va tep
Svolačius šaudyt reikia už tokius bereikalingus pinigų švaistymus. Vaikai ir kiti ligoniai nedasišaukia gero gydymo o šitie išsigimeliai pinigus iš biudžeto švaisto.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų