Rašyti komentarą...
Gal nori pedike kad tavo namo išlaidas ir įmonės dokus kas tikrintų? Nelysk į politika nes esi tik klounas su sniguračka duračka (valinskiene)
AR GALVOJATE,KAD ESATE PASAULIO TEISUOLIS???KIEK KLIRKŲ PRIDARĘS???
Man tik idomu, ar tai irgi tesis 30+++++++metu kaip ir su Kimu dinastija, -dedule?
Politikos lūzeriai dažnai suserga Politikofilija. Tas ypatingas potraukis kritikuoti reikšmingiausiuss politikus tampa nekontroliuojamu, jie jaučiasi geriau viską žinantys, tiesiog išsigimę dalyvauti politikoje per mediją. Politikofilija dažnai baigiasi orgazmais, ar poliucijomis ir pakeičia normalius intymius santykius.
Valinsko stilius.VISKAS IR NIEKO.
O gal Bartusevicius ir su Vytauto Landsbergio mylėjosi, gal todėl ir įtraukė į seimo sąrašą.
Šiaip tai ne kas, gražiai , tariant. Tam tikru momentu kandidatuojant į konservatorių pirmininko postą, kažin ar reikėjo taip paskubėt... buvo laiko vertų, patikrintų, išmintingų, daugiau brandžių. Sprendiniai tam tikrose platformose ne tokie jau išmintingi šiai dienai, stručio fenomenas anrąkart ir emocinis nuosmukis dėl esamos Bartoševičiaus situacijos. Tai kaip ten toliau, kaip ten...
@Rada KOKIA dar partija? - tai kolaborantu dinastijos paveldima banda ir LIETUVOS priesai.
Tai ponas Valinskas iš Šilutės? Ne iš Šunskų?
Aš manau, kad bet kokia partija.būtų Bartaševičių būtų priėmusi į savo gretas .Juk niekas savo nuodėmių neviešina.O jis žinomas ,linksmas ir protingas .Ant kaktos gi neparašyti jo nukrypimai.Na o sužinojus noras kuo greičiau atsikratyti tokiu žmogumi irgi suprantamas.
@VIRGILIJA. Aga, geriausias bandos gyvis ir graziausias! - tarp kitu sliuzu!
Valinskui geriau patylėti. Reikėjo tvarką daryti kai pats buvo valdžioje, bet kadangi patys nieko nesugebėjo, tai ir subyrėjo jų ale partija.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų