Rašyti komentarą...
Įdomu tik kada pradės ir ar šiam dešimtmetyje suremontuos
Nekibkite prie Skvernelio,del jo keliuko,jis nors estakadą organizavo pastatyti.I ką konservai padarė?saviems?ką?o tiltas statytas Ariogalos 1944m.Stai kaip
Pedofilu partijai tiltai nerūpi.
Svarbiausia kaladėlėmis ir stulpeliais apstatyti keliukus, apskritimų pridaryti, kad tik blogiau, sunkiau, pavojingiau būtų autotransportu judėti. O tiltukai, kam jie. Uždraus važinėti, vaikščioti ir galės kaip karantine prie Skvernelio sėdėti. Bet Jeroslavas Narkevičius, Rokas Masiulis, Saulius Skvernelis džiaugiasi savo pasiekimais saviems.
jeigu čia ariogalos tiltas, tada užuojauta vietiniams ir keliautojams, pakarkit koncervus kol nevelu
@šlykštu po tuo tiltu
skandalytis svarbiau,vien tik ir girdisi bardakas,pripirkta gi matuokliu trikoju kad niekas nepajudetu, kam tie keliai ir titai,matuokliai auksiny pelna nesa,o cia tiltai..ukraina dar
Už tai pas Skvernelį naujas keliukas. Jam gi nerūpi kitų problemos. Jam rūpėjo ir rūpi tik jo orkų gerovė.
@Keliukas Užtat skvernelis rusniškiams estakadą pastatė, ko jokia kita valdžia nesugebėjo padaryti
@Keliukas Pedofile, kodel tau keliukai rupi?
Banditas Rokas Masiulis stipriai terorizavo visus aplinkui kur tik dirbo. Jam vienas malonumas buvo dergti savo pavaldinius ir organizuoti tik persekiojimą, o ne darbą. Geras svolačius kaip ir Skvernelis, kuris taip pat tik persekiojo ir nieko prasmingo nedarė, nes nesugeba.
Taigi darbai Vilniuje numatyti ir ne padaryti,Dabar kai Skuodžio kelių direkcija tapo uabu,tai tur būt ir pinigų bus daugiau ir darbai greičiau vyks,akcininkai pasistengs.
Pelėsiais ir kerpėm apaugę tiltai,
Ir slenkančios pilys apnyke.
Gamsekai ir lezbės susėdę plačiai,
Nutekinimo skylę vis plauna.
@Spiglys Gera jumoro dozė prieš miegą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų