Rašyti komentarą...
Embargas JAV dujom? BRELas? Tu kuriame amziuje pastrigai?
Eikit gult, moliai, su visu savo turkum pagertu snukiu
Kur jūs matėt tokias kainas Mažeikių rajone daugiau 12-15-16 eurų nekainuoja. Pati renku nepirmus metus žinau kainas daugiau 16 eurų Žemaitijoje negauni. Kol kas baigia žydėti bet derlius turėtų būti geras mėlynių irgi nusimato geras derlius kam reikia uogų atvažiuokit į Žemaitija.
Kad ir sveika ta zemuoge, bet zmogus sotus ja nebus.suprantu kad sunku rinkt bet moket tokia kaina tai oi, oi.
Parduotuvėje stiklainė uogienės pigiau kainuoja negu litras žemuogių už 35 eurų
Juokų juokais, tiek pinigų už litrą uogų
Juokų juokais, tiek pinigų už litrą uogų
35 eurai už litra žemuogių? Jau geriau parduotuvėje nupirkti stiklainę uogienės arba važiuoti pačiam į mišką ir surinkti uogas nemokamai.
tai vadinasi spekuliacija,idomu kiek is tu 35 euru, atiduoda mokesciams
Vatnykai jus su tokiom kainom putinas jiem liepe uz tiek pardavinet :D
Suprantu, kad pririnkti žemuogių, reikia ir laiko ir palankstyti nugarą, todėl kainas reguliuoja patys pardavėjai.Nori pirk, nori nepirk...Gal ne į temą, bet kai už vieną bijūno žieda turguje prašoma 1 euro, tai atleiskit...Juk jį nuskinti nieko nekainuoja, priežiūros ypatingos nereikalauja... Jau geriau "riebi" laukų rugiagėlių puokštė už 1 eura, kuriai priskinti ir tvarkingai sukomponuoti reikia bent minimum dėmesio.
O aš žinau kur mokėti visai nereikia, reikia tik viena tokį veiksmą atlikt, pakelt savo storaja nua sofkutes dasigauti iki artimiausio miškelio, prisirinkti ir nereikės verkslenti
Į viršų