Rašyti komentarą...
manau turetu ateiti kaimynas,ir padalinti viska po lygiai.
Suvalkiečius lenkai supirks ikurs kolonijas kaip izraelis nebus ku eit reiks ponam tarnaut
Lenkijoje ar Latvijoje,truksta pieno,jie skambina musu"nuskriaustiems" pienininkams ir siulo didesnes kainas.Sie issyk,shast ir isveza viska,likucius mums uzbrangindami dar.Kai kaimynai neperka,musuose krenta kainos,nes mase gamintoju konkurencija didele,perdirbejai tai mato ir .....versiai prie Seimo,asaros,grasinimai shakemis.
Nedrausti(ju minimam visam civilizuotam pasaulyje)paseliai ir krite gyvuliai,kompensuojami,nes drausti PRIVALOMA.Sutaupem draudimui ir......vel prie Seimo su shakem,traktoriais(uz gautus is keikiamos ES pinigus),mes nuskriausti,valdzia bloga,nieksai ,lauk is Seimo.Ir kas charakteringa-kas besedetu Seime ,retorika ir snargletos asaros(nepaisant sauniu ismoku uz nedirbamus plotus ir paselius ,vel gi is ES)tapacios.Skriaudziami baisiai ,o policininkai ,mentai padlos,daktarai kysininkai,niekseliai,susodinti visus,o susodinus,pinigus atiduoti ukininkams uz nedraustu paseliu sunaikinima nederliaus metu ir gyvuliu kritima kompensuoti.Mazdaug tokios mintys lanko matant ciniskus ,gerai Piziaus organizuotus ukininkus!!!
Tai liberalas S,Gentvilas užuot su kitu ministru Navicku naikinę landas,apėjimus sko kad nieko ensugeba ir jau naikins net tuos ribojimus kurie yra,Čia turėtų įsijungti kovotojai prieš Karbauskį,kurie piktinosi ir piktinasi jo turimasi žemės plotais.laikydami didžiausiu žemgrobiu,,.Bet matyt tame tarpe yra ir tų savų,,jei Lietuvos žemelę užuot laikę valstybinę ir nuomoję nori toliau parceliuoti,prichvatizuoti.Pelningas valdstybės įmones tyliai jau padarė akcinėmis bendrovėmis,tai matyt dar su žeme visko nepasitvarkė ,ir juokinga kad jau ir Karbauskis nesvarbus.
gal gana tų baimių kelti ir šaukti kad ūkininkai turės daug žemių tai juk normalus gyvenimiškas procesas--- jeigu ūkininkas turės daug žemės tada sukurs ir daugiau darbo vietų ir bus mišrūs ūkiai tai reiktų tik sveikinti tokį ūkininkavimą o ne i kelnes sisioti -- bus ne ūkininkas o fermeris arba bendrija -- aišku pavadinti kolūkiu bijos ir gėdysis Amerikos lietuvių
Kur mūsų kurti šeimos ūkiai???
@Gintaras -- ogi Amerikos išeivijoje
Pirmiausiai žemę perkėlinėt leido , o dabar kažkam jos dar pritrūko ! Laikinai pakeis įstatymą , apsipirks kam reikia , o po to įstatymą atšauks . Kaip norėčiau Lenkijoj gyvent !!! Ateis rusai , tai gal Lenkijon ir spruksiu . Sėkmės APSIPERKANT !
Suvalkiečiai be reikalo myža dėl tos žemės, vistiek ji greitai taps koridoriu į iš Baltarusijos į Kaliningradą pyderalkoncervatnikų pastangomis
@Cha Nemyši , neaugs .
tai kada atsimerksit ir pamatysit jog sitie niekada nedirbo Lietuvos naudai??
Ar išdavikas ?
@Idiotas ? ne kitaip, tai nelaime, prisitaikeliu kartos

Skaitomiausios naujienos
Į viršų