Rašyti komentarą...
Toks ministras nepatempia,nesusigaudo,bet,kadangi jis konservatorių atstovas,tai ir laiko.Nieko nekeicia,nes savi.Ir jiems nesvarbu,kad ūkininkai nukencia.Štai ir tokia valdzia,sedi aukstai,naikindama viską.
Aplamai keisti ūkininkų priekaištai perdirbejams ir prekybininkams. Tik kažkodėl nei vienas nepasakė kad didžiausia pelno dalis yra valstybes kuri aplamai jokio darbo nedaro, nei melzia nei perdirba nei prekiauja. Jei gerai paskaičiavus tai valstybė pasiima beveik pusė sumos nuo litro. Nes mokamas ne tik PVM. Perdirbejams moka mokesčius, prekybininkas irgi moka mokesčius, taip kad sudėjus viską valstybės dalis gana didelė. Nuo to pačio litro kelis kartus mokami mokesčiai. Ko jūs šito klausimo nekeliat?
Atkuto kaimo japai verziasi i valdzias , o smgnu tai nera.
Kalėdų Senelis linki vykdyti Dievo valią neragauti uždraustą vaisių - alkoholį ir viskas bus gerai.
@BLAIVININKAS ....kunigeliui prieš geriant vyną papasakok.....dar geriau giros nuo ryto atsigerk, po mėnesio nulausi koda ir dasimuši.....
Nežinau , visų laikų buvo keičiami , atsistatydinti ministrai . Jeigu ministras ne tempė savo pareigas ? Čia silpnumas premjeros . Ne galį padaryti tvarka savo kabinete .
@Andrius Ministras supirkimo kainas nustato, kaip sovietmety.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų