Rašyti komentarą...
Valstybe negali kištis i privatų versla,bet mokescius lupti,tai gali?ir jau žada ne 15%.o net 20%.Kankinių tauta,ne kitaip.
Nebus karviu,nebus pieno,nebus varskes,surio.Naikina darbsciausiu zmoniu pragyvenimo saltini.Pijokai gyvuliu nelaiko.
Linkėjimai pedopartijos gerbėjams
Ūkininkai visas žemės susigriebė paprastam zmogeliui nieko neliko net negali nė vienos karvės išsilaikyti būtų ir sau pieno ir dar perduoti, o dabar vargsta žmonės neturėdami jokių pajamų neleisti ūkininkui dirbti žemės daugiau kaip 200 ha ir kiti jauni žmonės turės žemės ir jokio pardavimo neiteisint žemės tegul nuomojasi jei žemė perka tegul ir toje vietoje už dangų susimoka.
Nebūkit visko prašantys ir kiršinantys
Nebūkit visko prašantys ir kiršinantys
Steikite kooperacijos įmones. Dabar tarpininkai susižeria pelnus, o mes vartotojai permokame prekybininkams.
Čia susėdę ant sulužusių sofkučių karbauskio troliai-visus sumobilizuot ir į frontą Ukrainon pasiųsti-tegul pamato Bachmuto kasdienybę.
Supirkėjai, perdirbėjai ir prekybininkai dabar tyliai kikena, kad ūkininkai kaltina seimą, ministrą ir visus kitus, tik ne juos.
Šitiems revoliucionieriams už tokias zbitkas ne tik, kad paramos ir kompensacijų neduočiau, bet dar ir atimčiau dabar gaunamas. Valstybė negali ir neturi teisės kištis į privatų verslą. Tai faktas ir išlygų čia negali būti. Nedelsiant pavesčiau FNTT, prokuratūrai ir VSD pradėti tyrimą, tikslu išsiaiškinti kas vadovauja šiai "revoliucijai", ir kas ją finansuoja. Tryrimą pradėčiau nuo Karbauskio ir jo Naisių sektos.
@Vasileuskas Mane kaip juokina tokie ale vadovai, daryčiau tą, aną , o sėdi ant sulūžusios sofkutės , nes gyvenime neteko niekam turbūt vadovauti .
Pienininkų reikalavimai teisingi, jų problemų dešimtį nesprendžia LR valdžia , o kai jie mitinguoja valdžios ponus ima ginti valstybės jėgos struktūros. Gal todėl ima stigti besimokancių policininkais,toliau didėja emigracija?
@Petras kodėl tie pieninkai, kurie susijungė į kooperatyvus ir priduoda pieną bendrai yra patenkinti kainomis ir nerėkauja? Gal galite man Petrai atsakyti? Ir kodėl šitie, nenorėdami kooperuotis žino tik vieną sovietinį kelią. išmušinėti pinigus. Tai tuomet duokime ir miesto gamintojams: kepėjams, siuvėjams , batsiūviams. Jiems irgi brangsta ir patalpų nuomos ir mokesčiai ir nerėkia, kad valdžia turi jiems duoti pinigų. Jei jau naikiname gyvulių ūkį, tai gal pradedame nuo Ž.Ū., kurie turi ES lėšas, dotacijas ir dar vis mažai. Jei dabar jiems duos milijonus, tai jų gaminamas pienas bus auksinis. Ir kodėl jie neužtveria traktoriais perdirbėjų, Maksimos Nūmavičiaus rezidencijos? Kodėl negeba tartis su verslu, o reikalauja tik duoti mūsų visų mokesčių mokėtojų suneštus pinigus?
@Petras ??? Joks tu ne Petras. Tu Karbauskio trolis išlaikomas Putino rubliais
@Kas tu??? Ar tamsta esi karvę pamelžęs

Skaitomiausios naujienos
Į viršų