Rašyti komentarą...
NA NA KOLUKIU FERMOS PROTELIAI DAR MOKO NA IR TAIP AISKU IS KUR NES TEN VISI DAR GYVENA PAGAL 18 AMZIU !KARTU SU GRAZULIU IR TAMOSEVSKIU TEGU GERIAU JIE PAKLAUSO NES NERA JUOSE LOGIKOS
Na žinot kas galėjo patikėti kad premjerės žodynas gatvės stiliaus.šlykštu apima svetima gėda ,nejaugi lietuvos žmonės verti tokios vyriausybės,tokios premjerėsžmonės jau sviestą ir varškę vagia. Aūūū ,valdantieji, ateikit į Lietuvą, jos parduotuves
@Siaube ,koks skurdas Kocia deti valdantieji, jei dauguma zmoniu vagys?! Normalus zmogus geriau is bado mirs nei padarys nusikaltima - vogs. Jam siela savo isgelbet svarbiau nei kuna. Kuna jis nauja gaus kitame sielos isikunijame Zemeje.
Šita PEDOtslgbt chunta pribaigs šalį visiškai per tuos likusius 2 metus
Jau buvo neramu, kad visai nesirengiam, o kai turi išprotėjusius kaimynus šalia....
Anušauskas visai neseniai aiškino, kad jokie ežiai pries tankus neveikia. Seneliui jau visai su galva blogai, ar Surajevas bybi jam prastai nučiulpe?
@Idomu Ar tu SENELIU ANUŠAUSKĄ VADINI? IR KODĖL MANAI,KAD JIS MELAVO(BŪTINAI NETIESĄ SAKĖ)???JUK IR ČIA PER ŽINIAS PASAKĖ,KAD TIE ĮRENGINIAI BUVO NAUDINGI PIRMOJO PASAULINIO KARO METU. O dabar juk toliašaudžiai pabūklai, aviacija,o ir antžeminė technika jau šių dienų. Suprantu,kad lenkai jau turi.Bet gal jų kiekis nesuskaičiuojamas.Čia vienu rodikliu visko nepadarysi. Todėl ir rusai nekrenta dėl sankcijų,nes suranda vis naujų apėjimų ir naujų išdavikų,kurie,deja,bet yra mūsų tarpe ir pasiruošę už skatiką parduoti dūšią.
@Simonas Pedofile ČIULPK BYBI. Ir pizdink nakui.
katytes murrrr

Skaitomiausios naujienos
Į viršų