Rašyti komentarą...
Net nebejuokinga , kai visas mirtis priskiriate covido skiepams .
@Angelė Koks čia juokas,tai tikrovę
Tegu pensininku feja susitvarko su savo busimu premjeru,pasiulo pampersus,nes jam,galimai vogt geda,bet nevogt jis negali.
Įdomu, kaip jūs išsirinksit tą naujają/senają valdžią, kai jie susikūrė sau "sąrašinių" sistemą ? Pagal sąrašus pirmiausiai ir sueina visa senoji " klanų mafija", rink tu nerinkęs - visi jie vistiek paklius jai ne taip, tai pagal sąrašą. Nebent vardiniai seimo rinkimai būtų - tada kiekvieną figūrą atskirai riktų - bet deja taip nebus - eis jie pagal tuos sąrašus su "klanų vadais" priekyje ir niekas nesikeis - nei prie vienų, nei prie kitų - nebent žmonės išvis už juos nebalsuotų ir eliminuotų iš seimo kaip kažkada "darbo partiją" :)
Prie ko čia skiepai....o kokį maistą mes turime prekybos centruose?...Tik dabar kažkap pradėjo aiškėti...
Prie ko čia skiepai....o kokį maistą mes turime prekybos centruose?...Tik dabar kažkap pradėjo aiškėti...
Kiek čekių socdemų kišenėse? Daug, tikėtina.
Geda mum paprastem kad vagilkos sedi ir valdo,cirkus sou niat ukraineciai jokiasi is musu...gaila kad i kaleima nisodina,baudu ir anstolim nipirduda...o paprasta zmogili su vaikais uu taloneli baudzia,astolei .,ir tokos sumos prideda kai paskola...o jo valdo devai je niskaito kad mes zmones nia elita o seimas virsune tsip raunasi ten tek zado ir tik sau poto is savo ratui,mazinti ju reikia tek ju ir daugeja uz musu saskaita..

Ta boba blyn Vilija juodai užkniso. Niekada nesižavėjau jokiais politikais. Į rinkimus eidavau tam kad gadinti biuletenį. Nematau jos nei premjero, nei prezidento poste. Jos mužikiška švaizda, godi marmūzė veikia atstumiančiai.
@Povilas Ir mums ji niekad nepatiko ir netinka ji į prezidentus juokas ima
sis draugas yra pakankamai neadekvatus
Gaila tik vieną,kad į seimą tempiami arba svogriai arba neismaneliai savi vaikai ir normalių žmonių sugebančių dirbti Lietuvai ženkliai sumazejo,kuo toliau tuo daugiau ritames į bedugne

Skaitomiausios naujienos
Į viršų