Rašyti komentarą...
O ko tikėjos? Prabangaus viešbučio...reiks čiuožti atgal.
Ruduo nebetoli, net žiemos nereiks. Jai suvaldysim ju kipišus. Patys namo pasiprašys.
Visi jie melagiai. Gerai orai vesta tuoj visi dings. O gal anukas priims pas save ?
@Zose Ko jus ant ju sirstat juk jie tokie patys zmones kaip ir mes buvo baltarusijoj blogai atvykau i Lietuva ir gyvenu nesakau kad cia blogai ir jie iesko kur geriau
Brangūs lietuviai, tautiečiai, apsidairykite aplink, kokia graži mūsų Lietuva! Ar jauti kokia stipri meilė artimiesiems, gyvūnams, gamtai.
Tai štai, pagalvok apie tai ka turi. Ką myli. Ir dabar įsivaizduok. Pasienyje šąla šeimos su mažais vaikais, jiems šalta, jie nori gerti, valgyti, o pajudėti negali, nes Lietuviai nepraleidžia o Baltarusiai nušaus. O jei nušaus tada apkaltins Lietuvius, ir vat tada atvyks musulmonai keršyti už tas seimas. Taip kad nenorėkime karo. Politikai privalo pradėti pokalbį su Lukašenka.,ar galvojate kad išleidę tvorai tiek milijonų kažką pasieksyte? Taigi tie žmonės žus prie sienos. O Lukašenka to ir siekia, išleisite pinigus tvorai, o jam koks skirtumas ar pamiršote kad jie bombų turi? Ar jūs taip norite kariauti?? Žmonės turėkime drąsos bendrauti.
@Julija Tai tu Julka nusiųsk Lukašenkai savo graudu komentarą,gal pasigailės lengvatikiu musulmonų o Mes ar juos kvietem ,ar aukso kalnus zadejom ?Taigi kad ne...
@Julija Aš tikiu kad aš vertas tikintis su JUMIS GERBEMASIS sutinku(iš dalies) Bet Lukašenka Velnio mintim gyvena. Atleisk man kaip aš atleidžiu savo kaltininkui, jis net tokios maldos nežino nors ji ir Rusiškai ir Lietuviškai ir Lenkiškai irt. T. T. T vienoda. Diktatorius visada laikosi savo sosto. Nes po juo skeletai slypi.
Tikrai, nevalos, neveltui ju vokieciai nemegsta. Sako, pries tai buvo jaukus svarus miestai, kai tik priviso juoduku, siuksles meta ten kur eina, turbut pas save dziunglese taip prate.
Varge, tai reikejo begti per pietu Europos salis, butu silciau
ŠIUKŠLES PER TVORĄ MĖTO KAŽKAS ANT JŲ...
ŠIUKŠLES PER TVORĄ MĖTO KAŽKAS ANT JŲ...
Skundžiasi su salygomis lietuvoje, bet patys nesugeba šiukšles susirinkti. Prisišiukšline, apsikuite gyvena. Utelėti dar pageidavimus kelia.
@Danguolė Nelabai pastebėjau kad būtų šiukšliadėžiu šitoje "nuostabioje stovykloje". Vargšai žmonės. Juk jie Atvyko iš šiltų kraštų aišku jiems šalta. Ir aišku kad jiems vandens daugiau reikia. 1 l per dieną neužtenka.
Pripratus diktantus taisyti..
Į viršų