Rašyti komentarą...
Pas mus yra mada skelbti nuosprendžius atgaline data. Tą tikrai pritaikysim. Išskyrus senį Landzbergį, nes tas, kaip nesakykit, sklypo Žvėryne atsisakė.Ką dar pridarė, jau nebeatsimena.
O gabriukas, nors jo ševeliūra rodo dešinę, bet yra kairys. Ne tas, kuris po tiltais skraidė. Šis jau nežino kur esąs. Gal Taibėjuje, gal Taivanyje, gal Džibutyje.
Tie dalbajobai dar ir karą Kinijai arba Rusijai paskelbs.
Su savo palitika ponas G,Landsbergis tiek padare zalos savo saliai ,kad jam butu vienas kelias palikti posta be teises dirbti valstybinese tarnybose ir su turto konfiskacija dar jo turto neuztektu reiketu paiimti visos gimines .
@[email protected] Palikim seneliui du kvadratus. Austėjos ploto nemažai, gal ir arkangelas Gabriielius turi privatizavęs kokį plotą Danguje, ar žemėje. Gal net Vatikane?
Eu pati kainas sau susikele su savo sankcijom. Dabar turit ko ir norejot. Kaip jus eu klaunai is simokesite sildyma ir elektra valstybines istaigas.
Reikia,dar karą kam nors paskelbti.!!
@Faina Na, galima paskelbti karą Estijai. Arba Antarktidai. Bus veltui, net Kinija į gabrio karo paskelbimą reagavo labai blaiviai, nes suprato, kad išsikalęs Landzbergio ( taigi net ne lietuviška pavardė) viščiukas toli nenueis.
O
Į viršų