Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Lukašenko : argi mes negalime vesti normalų dialogą ir kalbėti apie mūsų reikalus, apie Baltarusiją ir JAV?
Trump pasiuntinys : mes gyvename labai pavojingais laikais, kuomet tos krizės, su kuriomis mes susiduriame, gali staiga iškilti išaugti, jeigu mes nebūsim išmintingi ir teisingi
Dar 14 darmaedu prabangiai išlaikysim kurie yra mums jokie draugai
Kazin ar jis išvis sėdėjo,juk buvo gazprom banko aukštas pareigūnas o ta boba mums specialiai įkišo,kad šnipinėti
nu tiuremscikas dabar svietka uzpys negyvai
Tikėkimės issinesdins is LT visa šeimynėlė. Mūsų valdžia turi dėt visas pastangas dėl ju išvykimo. Lietuvai jie gero nelinki, ta parode ju pasai su Vytim ir visokios litvinistines idėjos. Nenorim šitos 5 kolonos pas save.
prieš vizitą Lukašenka : pone generole, aš jums pažadu, kad jūs būsite visiškai saugus Baltarusijos teritorijoje, ir per tą laiką neatsitiks jokių eskalacijų ne tik Baltarusijoje, bet ir aplink mus
Kiek JAV sumokėjo už tą desidenta ? Visi žino, kad lukašenka prekiauja įkaitais. O Lietuvai jis visai nereikalingas, tik didins įtampa ir konfrontacija.
Tegul varo pas mus labai laukia Sviatlana ir mes.
@Good.
Jis jau LT
TV3 Žinios. Iš kalėjimo paleistas Cichanouskis; Izraelis skelbia atitolinęs Irano galimybes įgyti branduolinį ginklą