Rašyti komentarą...
Treniruokitės valtele per Atlantą. Pravers.
Gaila,bet aš į tą ,,daugumą" Lietuvos ,,turtingų" žmonių nepatenku...
Jus visa debiliodu valdzia pagyvenkit negyvenamoj saloj pirmykstes bebdruomenines santvarkos pagrindu ir parasykite ar buvo gerai.P.S ir neperskite !
Jo Jo uzdraust skraidyt!!!
Kodl visada paprastą žmogų nori pafaryti atpirkimo ožiu, kai akivaizdu, jog netiesa. Gamintojų nieks neužraukia, jie gi vieni didžiausių teršėjų.
Žaliasis durnizmas, smegenims plaut.. Nejuokina tegu.
tikrai į pievas.. Jau per koronaviruso periodą tai visi nereikalingi plastikai, kaip vienkartinės kaukės, pirštinės ir visos kt. priemonės (beje, perteklines!!!) naują plastiko šiukšlių salą sukūrė. Tik straipsnio autorė ryškiai tendencingai į vienus vartus viską fokusuoja. Dar viena pabrangintos sistemos pakalikė :) Tarsi žmonės kvaili ir nieko nesupranta.
O kaip galvijų fermos? Ir metano dujos?
Miljardieriai iš kosmoso pažiūrėti į žemę skrisdami tai visai nieko neteršia, o žmogelis važiuodamas į metus 2-5 t.km taip viską užteršia, kad nėra kuo net kvėpuoti ir net namuose šildimo nereikia sušildo klimatą
Ar žurnalistui gerai sumokėjo už tokius pliurpalus?Tai priminkit apie globalistus,kurie skraido su asmeniniais boingais,prie jo čia paprastas žmogelis.,,žaliojo"melo propagavimas.Greit tokie žurnalistai eis valyti sikinyku

Skaitomiausios naujienos
Į viršų