Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sekmes ir gyvenk dabar del sabes ir vaiku,tik nenesituok,o susidejus gyvenk.Na,kaip partneriai. Nes vel isteketum...tektu ir vel skyrtis,tiesiog dabar tokia mada. Kol jauna,grazi esi..selk,keliauk...ir buk laiminga.
su 4tu, ir su 5tu, ir ntuoju grebliais baigtusi taip pat... klausimas, kam tiek kartu ant tu grebliu lipti ir nepasimokyti?
Liaudyje sakoma, kad sulaukusi keturiasdešimties moteris pasiekia brandą ir suauga, pradeda mąstyti. Liaudies išmintis siejama su gyvenimo patirtimi
Fainuolė!o labiausiai pavydžiu,kad tokiam gražiam krašte gyvena.
@N Kur žalumos nėra ir visi nudegę. Čia Lietuva rojus, akys atsigauna
Kai fifos ieško milijonierių,tai ir skiriasi po tris ir daugiau kartų.Pasirodo buvo narcizas:))
Oi....,pamenu kai V.Budraitytė nustatė ir dieną ir metus ir laiką gerai pirmai santuokai.Gyvenimo ekspertės
Yra knyga "Narcizas tavo gyvenime". Kol tos knygos neperskaitai,tol pilnai nesuprasi narcisizmo ištakų,elgesio,pasekmių aplinkai ir n dalykų.Svarbiausias dalykas-jų savo trūkumo absoliutus nepripažinimas.
Senelis yra sakęs - neprasidėk su moterim turinčia 2-3 kates ir su 2 kartus išsiskyrusia. Su pačia kažkas negerai, o kalti visi aplinkui. Man labai panaši į narcizę susireikšminusia.
@Triskart išsiskyrusi Gal ne 2-3 kates, o 2-3 vaikus. Ne taip prisimenat.
Neoru,neelegantiska moteryte,tai garbės nedaro,šokinėjimas per vyrus,kažkaip nelietuviška,ar ne...tokia vadindavo vienu žodeliu.
Narcizus traukia narcizės. Mergina iš viršelio, iš televizoriaus, kuri pati grožisi savimi. Jos vyrai irgi turėtų ką papasakoti. Kas ten maistą per dangoraižio langą mėtydavo, a, Violetuk?
@G Agirdi debilas. Atsitokek
Ka tu rasineji
Prasiplauk savo sudrozta galva
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų