naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dar vienas riaušininkas mėtęs akmenis į policininkus prie Seimo nesugraudino teisėjų širdžių. Nors vyras ir atgailavo, teismas jį suėmė trims savaitėms.

Dar vienas riaušininkas mėtęs akmenis į policininkus prie Seimo nesugraudino teisėjų širdžių. Nors vyras ir atgailavo, teismas jį suėmė trims savaitėms.

REKLAMA

Šiaulietis akmenis į pareigūnus pradėjo svaidyti vienas pirmųjų, tai dar darė paslapčia, tačiau jo nusikaltimas buvo kuo aiškiausiai nufilmuotas tų pačių protestuotojų.

Šiaulietį, kaip ir dar du kitus įtariamuosius, teisėsaugininkai sučiupo praėjus savaitei po neramumų prie Seimo. Į teismą kreiptasi dėl vieno. Prokuratūra įtariamąjį paprašė suimti net trims mėnesiams.

Prokuroras neigia, kad sulaikytasis įtariamas sprogdinimais, oficialiai jis kol kas įtariamas tik svaidęs akmenis, turima duomenų, kad sulaikytasis ragino tai daryti ir kitus riaušių dalyvius.

Aiškėja, kad vyriškis pateko į filmuotojų kameras. Užfiksuota, kaip vyras iš pasalų vienas pirmųjų tą vakarą, kai dar riaušės nebuvo prasidėjusios sviedžia du didesnius akmenis.

REKLAMA

Akmenų krušos Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai matyt nesitikėjo. Užklupti netikėtai įsiaudrinusių riaušininkų pareigūnai atsitraukė arčiau vartų, kuriuos užblokavo minia. Pirmai atakai atslūgus atvyko daugiau policijos ir Viešojo saugumo tarnybos pajėgų. Šiaulietis vaikščiojo su išskirtiniais marškinėliais.

REKLAMA

Tas pats šiaulietis Antanui Kandrotui, pravarde Celofanas, davė interviu, netrukus po įvykių prie Seimo.

„Dar užrašas ant nugaros buvo, po skiepo mirė mano brolis, gal gali trumpai papasakoti, kas atsitiko? – Iš tikrųjų, tai atsitiko prieš gerą mėnesį, kad mano brolis nuėjo Anglijoje pasiskiepyti.“

Vyras tikina, kad Anglijoje 41-ienų metų jo brolis mirė po pirmojo skiepo. Pareigūnai dar nespėjo patikrinti jo žodžių. Bendraudamas su A. Kandrotu ir jo žiūrovais šiaulietis neneigia, kad tai jis užfiksuotas vaizdo įraše su akmenimis.

REKLAMA

„Tu tikrai prisipažįsti, jog ten kur buvo vaizdo įraše, kur buvo metamas daiktas, tu buvai ten tu? – Taip. Taip. – Dabar aš dabar tavęs neklausiu, ką tu ten metei specialiai tada. – Tu policijai tikrai nusiteikęs pateikti visas aplinkybes? Ir ką tu metei ir kaip tu tai padarei? – Nuo policijos tu nesislapstai? – Ne, nėra tikslo, nematau tikslo.“

Įtariamasis čia pat skambina policijai ir prisiduoda.

„Aš netyčia žiūriu ir save atpažinau, ką dabar daryti man. – Parašykit, kad tokioj tokioj nuotraukoje esu aš. Ir viskas. – Atvykti negaliu dabar kažkur tai? – O dėl ko jūs norite atvykti? Pasakyti, kad čia jūs?“

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnas paprašė atsiųsti savo nuotrauką ir susisiekti paštu. Pareigūnai nepamelavo, tyrėjai susisiekė su jiems skambinusiu šiauliečiu. Teisme vyras atgailavo, prašė jo nesuimti. Esą jis turi rūpintis šeima, akmenis sviedė pernelyg įsiaudrinęs.  

Visgi teismas įtariamąjį nusprendė suimti iki rugsėjo septintos dienos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų