Rašyti komentarą...
Gal mokykloje vaikas jaučiasi nesaugus, patiria patyčias..., kad nelanko jos
Tik gązdinimai iš tarnybų, jie daugiau nieko nežino. Ir vaikų psichikos traumavimas
Kad ta mamulė pati nžn ko nori,ji nesveika ir užuojauta tom valdiškom bobelėm kurios turi bendrauti su TOKIOM.
Tai ruošti pamokas namuose. Jeigu to nedaro tai tada vaikai neprižiūreti
Jau tikrai samprata žmogiškume yra atrajojęs kapitalizmas.Tai skandinkim tą moterytę ir tiek..O,bet,tačiau..gal tiesiog į kitą mokyklą ir tiek..
Tai gal reiktų mokykloj pasidomet, kaip jis mokosi, kaip bendrauja su klasiokais, ka gali aukletoja pasakyti apie savo mokini? O gąsdinti, kad atims vaikus, neturi teises. Soc. darbuotojus irgi reikia padrausminti, jei nesugeba sneket be grasinimu. Baikit gadint nervus ir gyvenima moteriskei. Geriau ismoktumet nuramint.
Klausimas, kur tarnybos visos būna kai į mokyklą neina romų tautybės vaikai ar visi jie jau tokie pavyzdingi, kažkaip nesigirdi ir nesimato, kad romai ir armijoje tarnautų, juk jie Lietuvos piliečiai gauna pašalpas ir t. t, ar jie išskirtiniai kažkokie
@Net idomu Čigonai gyvena kaip jiems patinka ir vaikus augina taip, kaip nori. Nori -eina į mokyklą, nenori- neina. Ir kariuomenėj čigonai netarnauja, jų net ir nešaukia. Kažkaip išsisuka. Ar daug matėt dirbančių čigonų? Jie tik pašalpas gauna ir dar nepatenkinti, kad neva juos diskriminuoja. Jie niekada nepritaps ir negyvens kaip normalūs žmonės . Keli dainorėliai , kaip Radži, Gopalas ar Ištvanas Kvikas su savo ansambliu "Sare roma" - tik nedidelė išimtis .
Jai visi blogi, ir vaikų tėvai, ir mokykla, ir socialiniai, ir vaikų teisės. Dėl akinių vaikas nelanko dėl šalto oro, dėl neskanių pietų...Mama visiškai pateisina mokyklos nelankymą dėl pačių absurdiškiausų priežasčių ir visus puldinėja.
Mama aiškiai turi psichologinių, jei ne psichikos problemų, aiškiai matyti , kad nežino, ko nori.Užuojauta, kam tenka su ja bendrauti, bet baisiausia, kad vaikai auga viską stebėdami ir susidarys klaidingą gyvenimo suvokimą.
Vaikų teisių specialistės moka tik popierius užpildyti, kad komisijos neprikibtų. Su vaiku ir mama turi kalbėti psichologas, išsiaiškinti priežastį, o ne svaidytis gąsdinimais ir grasinimais. Taškas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų