Rašyti komentarą...
Straipsnis paremtas Pfizer. Tikimybė likti su sunkiomis pasekmėmis, ar juolab mirtimi yra labai maža. EE serga gal tik 1 proc erkių. Tą erkę pagavus nebūtinai susirgsi, nes jau įkandimo vietoje įmunitetas suveikia, kovoja su svetimkūniais. Jeigu vis dėlto patenka virusas į krauja, didelė dalis žmonių nepajus nieko (ypač jauni), kita dalis pajus gripo simptomus, ir viskas. Tik labai nepasisekus ateina antra ligos banga, kuria irgi nors ir prasergama sunkiau, bet dažniausiai be pasekmių. Taip, yra žmonių kuriem nepasiseka, bet tų nesėkmių kokių tik nori gali būti, autoavarijos, aneurizmos ir t.t. Ir taip, erkės šiemet jau seniai prabudusios ir įsisiurbia, patsbjau turėjau, bet jei jau taip puola jos, ir per trečdalį metų mirė tik vienas žmogus, o šitiem skiepam mes milijonus sukišam, nes juos dar ir kartot reikia, tai ar tikrai verta, ar tik ieškoma per baimę dar pinigų paimti?
@Daug domėjausi Ir visą tai visam pasaulyje daro..... mūsų konservatoriai
@Daug domėjausi dabar zinok gausi sergancia ar ne ..ta erke...kiekvieno teise rinktis ,skiepintis ar ne.
Kiekvienais metais tas pats - non stop gasdinumai erkininiu encefalitu. Fantazijos šudo malejams tik pavadinimuose netrūksta, visa kita - copy/paste is praeitų metu.
Kiek kainuoja straipsnis? Ar tiesa, kad covid vakcina padaryta erkiniu pagrindu?
@Žingeidu Tikrai taip! Ir vakcinos psgrindinis komponentas imamas iš gėjų, užsikrėtusių nuo erkių, išeinamosios angos, jungiamas su pedofilų kraujo plazma. Siaubas, ne vakcina. Kuo greičiau Vėgėlę į prezidentus!!!
Kodėl žolės nedegina? Jav prevenciškai degina žolę, taip naikina erkes.
@Ll toj zolej ne vien erkes ir kiti gyviai .......
Bent kazkuo sugebam, tai neblaivus kas prie vairo, tai siaip vaflis koks uzsimuse, tai dar kita uzmuse, tai koks Selas ant policijacaus kokio uzsoko, tai kokia Bunke uzdainavo geda darydama, tai pagal susirgimus. Bent minimumais maziausiais ne auksa lygtai jamam, o sidabra :D
@Archis Snargly pydare valink iš kžmentarų
Taip reikia parduoti vakcinų ko daugiau
@Ane Jas turėtų ne parduoti, o veltui vakcinuoti žmonės ir kompensuoti vyriausybe. Dabar-brangu.
@Hmm pasiskaicius tai nei kompensuotu ,nei veltui nenori..lai zinos..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų