Rašyti komentarą...
Pirmiausiai reikia-būtina patikrinti tuos soc butus, kurie kažkam paskirti. Nustebsite, kiek jų subnomuoja.... Tenesnaudžia atsakingi už tą sritį
Mūsų laiptinėje yra savivaldybei priklausantis socialinis būstas, tai nežinia, kam jis skirtas, o nuomininkai keičiasi nuolat. Manau, kad kucinskienių trečdalis užima socialinius būstus, savivaldybės turėtų pasidaryti reviziją ir atsirastų nemažai laisvų butų.
Pirmiausiai kiek stovi soc. butu tusciu . Gal tik truputi reikietu i juos investuoti ir biski paremontuoti ,kad galetu gyventi zmones . O kiek taip savivaldybems atitenka visokiu pastatu kur metu metais stovi tusti. Ben jie verciau juos parduoda tie pinigai nueina velnes zino kur , o is europos skirtu pinigu soc.butams nuperka is pazystamu uz nerealia kaina.Ir isvis butu kainos Lietuvoje yra neadekvacios pagal musu atlyginimus. Taip kad uzburtas ratas gaunasi NT viena ranka musa su bankais o viriausybe tai toleruoja .
Pirmiausiai patikrinkit kas gyvena duotame socialiniame būste....tada pamatysit tikrą situaciją, kad juose gyvena jau senai ne tie, kam jis skirtas...žinau, kad kiti senai išvykę užsienin, o jam duotame bute gyvena nuomininkai...pasidarykit tvarką turimuose, tada ir tokių eilių nebus..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų