Rašyti komentarą...
Nieko tokio, mes turim daug debiliuku, kurie bega skiepytis ir 3, ir n-aja doze, taip kad valdzia zviegia is pasitenkinimo.
Vudis niekad protu nepasižymėjo.
@Ww Jus vudžio ir raištelį bato nevertas atsiprašau
@Ww Svarbu tu protingas
@G Tie, kurie sitais skiepais tiki, tai jau labai protingi, bet ateis laikas ir liks durniu vietoj.
„Blogiausia, kas gali atsitikti nuo skiepo, tai nieko neatsitikti“, – aiškino imunologas.
Tai tikras melas.Turiu pavyzdziu ,kai skiepai nepasibaige geruoju.As tikiuos , kad jums bus atlyginta uz gera geru , bet uz bloga , bus nepagaileta…
Nu bet kalba ir negalvoja ką kalba, guldyti į ligoninę ir tegul susimoka, o tie kas neturi, tegul miršta namie, viskas tvarkoj, bet tada kyla klausimas, ko jūs amsit, kad jums svarbu gelbėti žmonių gyvybes, kad kuo mažiau mirtų diktuojat, tai jei mirs namie, ne ligoninej, tai prie mirčių nesiskaitys, tų negaila, gaila tik tų, kurie susimokės, tai jums pinigų gaila, ar žmonių gaila??Kas turi pinigų, tų gaila, kas neturi-negaila.O jūs bent pagalvojot, kad daugelis žmonių nesiskiepia dėl to, kad prastai jaučiasi ir patys žino, kad bet kokia intervencija jam gali pakenkti, kaip pav. temp. pakilimas ir to gali uztekti, kad iskeliautu pas abraoma, nu bet aisku gydytojai geriau kai kurie zino ir vercia skiepytis, nezinau, kaip kitaip tuos prievartautojus vadinti, bet svelniau, kaip mulkiais nepavadinciau.
Imunologas- žmonės rūko kontrabandines cigaretes ir tai normalu.
Bet rūko kas nori… susiskiepijo kas norėjo. žmonės nėra verčiami rūkyti kontrabandines.Visi turi teise pasirinkti niekam negrūdami rūkalai. Bet va skiepus tiesiog kiša per prievarta… Pasitikėjimo imunologais , medikais 0…. Šneka ir nusišneka
Tik durniaus gali dirbti ir naudoti pinigus baudoms susimokėt. Tai kai susirgs, gal lai tupi namie ir pats save lai gydo. Į pogrindį įlįsti nori, o jo vaikai klausimas ar to nori.
@Lina Tegul net blęt nuo skausmo tablečių negeria, kurie bijo vakcinos.
@Lina o kai skiepytas susirgs, tegul du kart tiek sumoka, nes kiek ispyle vakcinu lauk, kiek susileido, tegul sugrazina pinigus!
@Lina Tai pagal jus išeitų jeigu kalbi telefonu važiuodama ar greitį čiut viršini jei susimokesite būsite durnele smegenų neperdaugiausia atrodo
Tai siūlai susimokėti už gydymą? Tai siūlau gražinti sumokėtus psd mokesčius. Ne? Nenori? Taigi pats iš šitų mokesčių algą gauni. Nenori gražinti?
Kai kurie veikėjai buvo priklausomi nuo velnio lašų, įdomu ar nuo samagono tokie pamąstymai ar nuo kontrabandinių rūkalų., ??
prasipyle dainoreliai tikrai nera tie zmones kuriu kliedesius verta rasyti
@jo Geriau klausyk neprasipylusios agnes stonkaus ir kitu elito atstovu
Tie skiepai,tai čia kažkoks absurdas.Pažiūrėkit,juk visi pasaulyje žinomi skiepai,visada buvo ir turi būti tokie,kad jei žmogus pasiskiepijo,tai jis gali drąsiai būti tarp sergančių ir nesusirgs.O šitie,kas čia per vakcina tokia, jei jpkio skirtumo,skiepijiesi ar ne,vis tiek susergi? Pvz.aš,nesiskiepijau nei vieną kartą nuo mistinio covid,tai kas man gali paaiškinti,jei nutarčiau skiepytis,kam man būtini tie 3 skiepai,juk dabar man pavojus gręsia tik nuo omikron,nes aš tuos 2 metus nesirgau jokiomis deltomis ar kitomis atmainomis,apie kurias jūs čia kliedėjot,reiškia,kad aš joms esu atsparus ir jokio vakcinavimo man nereikia.Bet juk jau žino visi,kad tie skiepai nesibaigs niekada.
@Fartas Panašu, kad tu debilas.
@As gal būt, yra daug gana protingų debilų, tai toks(kia) kaip tamsta visiskas besmegenis.
@As Jus taip!!O jums konstantuoju diagnoze d…..as
@As Debilu sitais laikais daug ir ivairiom formom.
Į viršų