Rašyti komentarą...
Lietuva..tu verta dabarties!
Labai gerai prisimenu tą dieną.Bet klausimėlis,ar dėl tokios Lietuvos kovota?Ar V.Lansbergis gali ramiai miegot,viską lietuvėlėj isdraskęs,ispardavinėjęs?Vaikai į uzsienius isdūmė,nes nebuvo is ko gyvent?Ar tokia jau grazi,mano Lietuva?
@Jurga Kolūkiai - tai nebuvo "viską išdraskęs". Kolūkių visoj Europoj nėbėra - esi provokatorius. Gamtoje paukščiukus, šikančius į savo lizdą, išmeta už borto.
@Bulbai Kolūkiai yra Izraelyje vadinasi - Kibucai ir viskas ten labai gerai
@Jurga Kas Jums nepatinką.
Jei pati nedalyvaujate rimkimuose. Keikiat valdžia -tai gal reikėtų susimastyt. Jei tokių kaip Jūs yra daugiau kurie neina rinkti valdžios. O gal tas Jūsų ir visų kitų kurie nebalsuoją padirinkimas pakeistų Lietuvą? Apie tai susimąstėt?
@Jurga Aš nesuprantu, Jūs pilnai suprantat iš kokio rėžimo pabėgom? Ir šito rėžimo žmonės buvo ipratę grobstyti ir ten toj šalį tai dar vyksta. Jaunimas ten net negali laisvai keliauti ir semtis patirties iš užsienio, laisvos prekybos nėra. Ar matot, kaip kitos šalys bando pabėgti iš to rėžimo ir koks smurtas prieš juos vykdomas ??? Taip dar Lietuvoj yra to rėžimo propoguojančiu žmoniu, bet su kiekviena karta jo mažiau. Džiaukimės turėdami laisva Lietuva ir ja kurkim patys!!!
@Darius Rusai patys nukentėjo nuo sovietų režimo, tikrai nenori grįžti prie socialismo ir CCCP. Keliauja rusai daug ir visur, mažiau ES ir JAV, nes reikia vizų. Sutikau paprastų rusų Meksikoje, Vietname, Tailande, ....ir visi jie klausė, ką padarė dabartiniai Rusijos gyventojai, kad ES jų nekenčia? Per 30 metų išaugo nauja Rusijos karta, kuri kaip ir Lietuviai mylį savo šalį ir nenorėtų grįžti į CCCP
@Darius Krymo aneksija ir prezidento metodai su opozicija, ir dar jiems kyla klausimu dėl ko ES skiria jiems apribojimus. Na čia naglumas ju stebėtinas...
Globalinė valdžia pasirengė: Nuo sausio 1 d. valdžia pasirengė nuginkluoti tautą, kad nesipriešintų išbuožinimui


Skaitomiausios naujienos
Į viršų